2011. október 15., szombat
Con és szülinap :)
A con pont 1 hete volt. Reggel ahogy felkeltem vasárnap, kb. zuhogott az eső, de bátran nekivágtam az útnak. :D A metróban találkoztam Rufussal aztán Husival meg az anyukájával. Rufus nem jött velünk végül, de a botját lenyúltuk (amit később elneveztünk Tiplinek) xD Ahogy kiértünk a Hungexpoba már nem is esett és végül a nap hátralevő részében gyönyörű időnk volt. Ahogy megérkeztünk egyből átvedlettünk cp-be, és szinte egyből fényképezni is kezdtek minket, meg még egy csomóan lefotóztak később is. :D Igazából elvoltunk, hülyéskedtünk, stb. Nagyon élveztem köszönöm mindenkinek, de főleg Rufusnak és Husinak! :D Ami még úgy fontos esemény az elmúlt időszakban az a szülinapom, ami pont ma van. :D Megbeszéltük Undival, hogy átjön majd sütizni, meg előtte elugrunk West End-be. El is mentünk, akartam venni 1 könyvet meg betű fülbevalókat, hogy szavakat tudjak kirakni a fülemen :D De egyiket sem találtunk a West End-ben végül :( Legalább a könyvet be akartam szerezni, így átmentünk a nyugatinál lévő nagy Alexandrába, ahol eltévedtünk. :D Konkrétan felmentünk az első emeletre, és nem találtuk a lefelé vezető utat, mert ahol feljöttünk ott csak felfelé jövő mozgólépcső volt xD Végül csak megtaláltuk egy eldugott helyen a lépcsőt és szerencsésen kijutottunk. :D Itthon felköszöntöttek anyuék, kaptam finom meggyes-mákos tortát *-* Az ajándékomat meg már csütörtökön megkaptam (egy hawaii kék színű acer aspire one happy notebook :D), így tőlük mást nem kaptam. Unditól viszont egy rakat cuccot kaptam *-* Adott nekem egy fondu készletet, amit ki is próbáltunk, így kb. édesség túladagolásban szenvedtünk már estefelé :D Hozott nagy milka csokit hozzá és azt olvasztottuk meg, apu meg leugrott gyümiért xD Ahogy mindenki bénázott mer lepotyogtak a gyümik a kis szúrkálós cuccról xD Meg kaptam Unditól még egy hawaii mintás bögrét, meg egy Hawaii Five-0-s tálat amire ő rajzolta rá Danno-t és Steve-t *-* Itthon igazából hülyéskedtünk, megnéztük a Charlie the unicorn videókat megmeg Antiface vidiket, meg mutogattam neki True Blood-ot. Na az vicces volt, ahogy Undi az egyik legszomorúbb jelenetet (amin anno még sírtam is :D) átszinkronizálta és szakadtunk rajta xD Végül jöttek Undiért így vége volt a mókának, de én nagyon élveztem a mai napot :D
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)