2011. augusztus 26., péntek

Fájdalom


Muszáj leírnom az egészet az én szemszögemből, mert magamban már tök jól elmeséltem sokszor (kezdek megkattanni? xD), de sajnos azt senki nem hallotta. Szóval történt tegnap az a dolog, hogy Kyu rám írt. Furcsálltam a dolgot, nem szoktunk beszélni és először nem is akarta elmondani mi van. Aztán közölte, hogy ugyan ne sértődjek meg, de a szerepjátékos oldalam összes tagja átvonult egy másik oldalra amit már vagy egy hónapja használnak boldogan, vidáman. Nem merték velem közölni, mert, hogy kiborulok. Az egész egy furcsa dolgot indított el bennem. Kiborultam tényleg, nagyon, konkrétan rosszul lettem fizikailag is, nem kaptam levegőt sem. Persze magyarázhatom, úgy is azt mondják, csak túlreagálom, mert ez csak egy oldal. De itt nem az oldalról volt szó, nem a tárgyi dolgokról, hanem az érzelmi dolgokról. Felőlem legyetek boldogok az új oldalatokon, nem zavar, csak az, hogy senki nem szólt egy büdös szót sem. Furcsálltam, hogy üres mostanában az oldal, hiába írogattam chaten, senki nem válaszolt. Közben a másik oldalon mindenki jól érezte magát. Olvastam a chatben a másik oldalon, még ki is röhögtek szépen, hogy hm, Azu még nem tudja meg egy darabig a dolgokat (mellesleg xd fej hozzá), a válasz pedig hogy hát na, elfoglalt ember vagyok (szintén xd, vagy :D? már nem emlékszem pontosan). Elmondom, hogy lett volna tisztességes. Szela szólhatott volna, hogy akar csinálni egy új oldalt, esetleg megkérdezte volna, hogy átmegyek-e én is. Kicsit duzzogtam volna, de elfogadtam volna. De ez.. valamiért, nem is tudom miért, de úgy érzem átvertek a barátaim. Legalábbis akiket barátaimnak tartottam. Mert igenis ez átverés, hagytátok, hogy írogassak ott magamban az oldalamon és hagytátok, hogy várjam a válaszokat mikor tudtátok, hogy nem lesznek.. Ott hagytatok egyedül és még ki is nevettetek a hátam mögött. Aztán jöttek még az egyéb dolgok hozzá, Misaki rámtámadt a chatben, meg hogy ne játszam már ezt túl, nem nagy dolog, stb. Nekem igenis nagy dolog, ugyanis az oldal a részemmé vált, ez volt kb. az első amit megnéztem ahogy bekapcsoltam a gépet, igenis nagy dolog! És fáj, nem tudok ellene mit tenni! Volt már velem ilyen életemben, és erre még 7 év után is emlékszem, valószínűleg még 20 év múlva is emlékezni fogok, ahogy gólyatáborban szobák voltak a csapatok, és odajött hozzám az egyik csaj, akit így 1 napja ismertem, és közölte, hogy nem kívánnak a csapatukba, és ott hagytak egyedül. Az ilyen apró traumák teszik tönkre az embert, és félek tőle, hogy ez az oldallal kapcsolatos dolog is sebet hagy bennem. De valószínűleg az én hibám..persze tudom, hogy hibáztam is sokat, de ki az aki nem hibázik? Volt bárki is aki beszólt volna érte (Szelán kívül)? Én csak abból értek amit elmondanak, nem vagyok gondolatolvasó. És szeretem azt, ha valaki őszinte. Nem gondoltam volna pl. Misakiról, hogy ennyire utál, ezek után nem tudom, valószínűleg a többiekről is kiderülne, de ezt inkább már nem is akarom tudni. Ha tettem is olyat ami hülyeség volt, azt is csak azért, mert már a saját oldalamon éreztem magam kirekesztettnek..A másik..hívtatok, hogy menjek, vigyem át a karijaimat és játszak veletek, de pl. megnéztem, és Mio már átalakította a kariját akivel elvileg velem játszott, tehát hogy mennék én oda játszani? :’D Vajon miért nem mertétek elmondani nekem? Persze, mondjátok azt, hogy mert tudtátok, hogy így reagálom le. Mondhatnám, hogy nem érdekel, de igenis érdekel, látom, hogy jól elvagytok ott, nem is fogok zavarni. De ez legalább segített döntéseket hoznom. Attól még rossz, és bár megfogadtam, hogy nem fogok sírni miattatok többet, mégis mindig elfog a sírhatnék, és nagyon kell küzdenem, hogy ne engedjem ki a könnyeimet. Még mindig szeretek onnan mindenkit, de többé nem bízok senkiben. Vagyis persze, most már sejtem, kiben bízhatok és kiben nem. Megtanulok majd távolságot tartani. Embereket gyűjtök majd magam köré, igen, embereket, nem barátokat, azokra nincs már szükségem, aki van az pont elég. Mondanám, hogy felveszek egy állarcot, hogy minden rendben, de nem ez fog történni. Teljesen meg fogok változni és ez valakinek jó lesz valakinek nem :) Csak ennyit akartam elmondani, még mindig túlreagálásnak tűnhet az egész, de engem tényleg megviselt. Nem haragszom, nem érdekel, csak csalódottságot érzek. Egyszerre vesztettem el nem is tudom hány barátot..és ez fáj..
Majd ha eszembe jut még valami, hozzácsapom, most ennyit bírtam leírni..

2011. augusztus 5., péntek

Gackt koncert

A Balatonozásról nem nagyon akarok írni, uncsi volt, hideg volt, esett az eső fújt a szél, azért néha fürödtünk kicsit (keményen 3x az egy hét alatt), meg megnéztük kertmoziban a Másnaposok 2.-t, lényegében ennyi. Tegnap viszont Gackt koncerten jártunk Andival és Dzsenivel. A csajok már szerdán délután/este feljöttek pestre. Csütörtök reggel felkeltünk, már rossz idő volt, de még nem esett. Szépen megreggeliztünk, megnéztük az Alkonyat 3.-at, aztán elkezdtünk készülődni. Na ekkor már esett is az eső (Y). Fél 2-re értünk ki a SYMA-hoz. A főbejárathoz mentünk, gondoltuk ott lehet majd bemenni, páran ültek is ott, de fura volt, hogy olyan kevesen, aztán 2 csaj még el is ment onnan, így követtük őket. Oldalt már kisebb tömeg volt egy vmi udvari bejáratnál, Dzseni megkérdezte ott a biztonsági őrt aki azt mondta, hogy igen, ott lesz a beengedés 5, negyed 6 körül. Így visszarongyoltunk a főbejárathoz felkaptuk a cuccokat és átpakoltuk magunkat a másik bejárathoz. Megint elkezdett csöpörögni az eső, a végén már elég szépen szakadt is, tehát rendesen eláztunk, merthogy pulcsit nagyon nem akartunk vinni, hogy ne legyen mit cipelni. Nah itt jött egy órákig tartó várakozás, amit nem részleteznék, áztunk, fáztunk, kicsit összetörtünk, de éltetett a koncert. xD Aztán történt valami, beálltunk a kiskapuhoz, de úgy, hogy kb az útra lógott már ki a sor, így berendeztek minket oldalra a járdára, mondanom sem kell, hogy így kicsit hátrébb kerültünk. Aztán kiderült ez annyira nem nagy gond, mert voltak olyanok, akik kaptak a kezükre sorszámot, mert hogy jajj ők már 3 napja itt várnak meg alszanak meg tudom is én (aham, barátnőm aznap délben ment ki és kapott számot, mi is nem sokkal azután mentünk ki ugyebár..ja és többekkel találkoztunk akik szintén még dél előtt kint voltak és nem kaptak számot..). Tehát előre kerültek a számosok, 117en elvileg, mert annyi szám volt (Y). De végülis a nemszámosok közül teljesen elöl voltunk, mögöttünk nagy sor, tehát nem panaszkodom :D Tök jó volt még ez a sorban állás is, haverkodtunk, először egy fiatalabb lánnyal, tőle még nyalókát is kaptunk később :D Meg előttünk állt egy kisebb csapat, ott is volt egy csajszi akivel elvoltunk és együtt oltottuk az előre tolakodókat. :D Várakozás közben még arra is volt időnk, hogy belülről megnézzük az OMV kút wc-jét xD Az 5-negyed 6-os beesngedésből nem lett semmi persze, hiszen ez magyarország. 6 előtt 10 perccel beengedtek minket, de csak az udvar része, itt mint a birkák rohant mindenki előre, természetesen mi is, nem azért vártunk ennyit, hogy hátra kerüljünk :D Tehát odamentünk az épület bejáratához és most ott álltunk sorban, mögöttünk hatalmas ember tömegek, így örültünk a fejünknek, hogy viszonylag elöl vagyunk. xD Itt vártunk kb negyed 7ig, ekkor kezdték beengedni az embereket, nem szívóztak az őrök a bejáratnál meg semmi, szóval bejutottunk. Bent már volt azért egy kisebb tömeg, de beálltunk középre, hogy mi ott foglalunk helyet és kész :D Én elugrottam megint klotyóra meg még vizet is vettem (tekintve hogy nem lehetett bevinni és bent dög meleg volt). Aztán egyenként elmentek a többiek is mosdóba. xD Ott bent megint csak ismerkedtünk, először egy lánnyal aki egy japán cserediák lánnyal volt, nagyon jó fej volt. :D Ott közösen nyújtóztunk mikor már beállt a hátunk, lábunk mindenünk, csináltunk mindig helyet egymásnak és így felváltva nyújtóztunk. xD Merthogy ekkor már mögénk is begyűltek az emberek és egyre szorosabban álltunk, és meleg volt és levegő nem volt és kész halál. xD Ez így fél 7 körül lehetett, hogy bejutottunk, és reméltük, hogy 8kor azért elkezdődik a koncert, mert csak a kapunyitás időpontja volt feltűntetve, a koncert kezdésé nem. 8kor már azért kezdett mozgolódni meg idegeskedni a tömeg, már meg akartuk többen verni Gacktot is, hogy kezdje már el :D Aztán 20:10kor megszólalt egy hang angolul, mi voltunk a motherfuckers :DDD Elmondta, hogy mit szabad mit nem, meg ha vészhelyzet van akkor kövessünk el inkább harakirit és ne meneküljünk, vagy hogy csak a kijelölt helyen cigizzünk, vagyis egyáltalán ne cigizzünk, mert rákot okozhat, de mit érdekli őt :D Elájulni sem szabadott, inkább a harakiri xDD Végén azért bemondta, hogy még 5 perc a kezdésig. Na ja, 5 perc :D 20:20kor kezdődött el végül a koncert. Megjelent Gackt *-* És egy másik pasi is (aki nem ázsiai volt xD) xD Andi egyből megkérdezte, hogy kiaz, mondom nemtom, de kva jól nézett ki ő is. xD Olyan yaoi fanservice-t nyomott Gackt meg a másik csávó konci közben néha, hogy mindenki olvadt meg sikított teli torokból. xD Vanilla. Őrület. Halál. :D Ennyi..mikor a Vanilla ment, megőrült a tömeg, mindenki egyként énekelte és ismét csak olvadt, mert ez a legendás fanservice verziója volt a Vanillának, amit annyiszor megnéztek már a jó fanok a régi felvételekről :D A másik aminél megőrült a tömeg az a Jesus volt, azt is mindenki énekelte, legalábbis próbálta. :D Fuckin', fuckin', fuckin', fuckin', fuckin' brothers!!! :D Meg Fuckin' awesome, cute, mittoménmégmi sisters!!! :D Gackt is kommunikált a tömeggel, sokszor éreztük mind, hogy pont ránk nézett, mikor mutattam neki a szívecskét és észrevett akkor így az öklét a szívéhez tette olyan édes volt áááááá *-* XD Mikor vége lett el sem hittük. Így inkább ott maradtunk és sikítottunk :D Páran feladták és elmentek, de a keménymag ott maradt és sikított és skandált és követelőzött :D És megérte, mert 10-15 percnyi folyamatos sikítás után visszatértek a srácok, pedig már pakoltál le a staffosok a színpadot :D Visszajöttek, nyomtak még 1-2 számot, bár Gackt már nagyon kész volt, alig bírt beszélni meg állni, folyton dőlöngélt már azt kívántuk, hogy menjen le a színpadról csak ne ájuljon ott be. :) De végül megígérte, hogy visszajön még Budapestre, és velünk is megígértette, hogy elmegyünk, persze őrjöngött a tömeg. :D Azt hiszem Gackt is jól érezte magát. Aztán tényleg vége lett és mi szépen lassan hazajöttünk. Itthon tök kómásan, fájósan ettünk még valamit, aztán bedültünk az ágyba, de én még 1 órát nem tudtam elaludni, folyamatosan járt az agyam :D El sem hiszem, hogy megtörtént :D Egy álom..mikor kijöttem anno Versaillesről és azt mondtam Tinának, hogy már csak az kell, hogy Gackt is jöjjön és érzem hogy jön és jönnie kell mert muszáj, nem gondoltam, hogy valóra válik. :D Isteni volt, legközelebb is megyek!!!