2012. június 18., hétfő

Szülinapi buli meg általános helyzetjelentés :D

Na muszáj ezt is megírnom mielőtt totálisan kimegy a fejemből. Szombaton volt Kata bulija amire engem is meghívtak. Mikor mentem Újpest központhoz, nem messze a házunktól megállított egy pasi ("Elnézést édes" felkiáltással xD), hogy meghívhat-e egy sörre, vagy kávéra. Sajnos késésben voltam és csak óránként jártak a buszok (Fótra kellett eljutnom), így nem maradhattam, és annyira meglepett az egész, hogy még csak számot sem cseréltünk meg semmi :( Szóval ezt elég rendesen bebuktam pedig egész helyes volt a srác. Na aztán összefutottam Katával meg 2 barátnőjével és együtt mentünk ki Fótra. Először kicsit nehezen indult a buli, de miután betortáztunk, elkezdtünk játszani, uno-ztunk meg kártyáztunk meg társasjátékoztunk, a végén még Activity-ztünk is :D Közben elvoltunk, beszélgettünk, iszogattunk, eszegettünk. :D Aztán 7-kor elkezdtünk sütögetni és pont mikor már tök jól éreztem magam akkor kellett eljönnöm. :( Fene, hogy csak 9-ig jártak buszok (jó én 8 órásival jöttem el, mert 9 órásival 10re beesni, sötétben Bp.-en metrózni, stb. :D). Szóval összességében nagyon jól éreztem magam :) Kár, hogy mostantól kb 1 hónapig punnyadás, az ilyen apró eseményeket is várom már nagyon, mint pl. pénteki KFC-zés Undival xD Na meg olyan meleg van, legszívesebben a strandon tengetném napjaimat, de persze nincs kivel . :D Balcsira is úgy lemennék, még ha csak ilyen egy-két napra is. Oké, augusztusban megyünk horvátba, de az teljesen más, meg az még sok idő. :D Kicsit azért sajnálom a most érettségizőket, de hát na, mi is átestünk rajta és nagyon jó érzés volt utána. xd