2011. június 25., szombat
Álom
Életem eddigi legfurább, de talán legszebb álma volt. Furcsa volt az egész, de így volt jó. Valamiért hirtelen elhatároztuk, hogy kimegyünk Biancához Ausztráliába. Azért írtam, hogy kimegyünk, mert 2-en mentünk ki, de ez változott, hogy épp ki volt velem. Egyszer Andi, egyszer meg Barbi. Az út nem is jelent meg, csak az, hogy már ott vagyunk. Ki akartunk menni a tengerpartra, bár elég hűvös volt az idő, fújdogált a szél és Andi mondta is, hogy ő be nem megy így a vízbe, de meggyőztem mindenkit, hogy ki kell mennünk, hiszen csak pár napunk volt kint. Még a készülődésre is emlékszem, ahogy bepakoltunk 1 zacsiba mindent ami kellhet. Valamiért nem Pötyi volt velünk, hanem egy idősebb nő, nem tudom ki volt az, de ez is változó volt. Ahogy kiértünk már ott volt velünk JD is (a Dokikból XD) és azon problémázott, hogy szőrös a lába, de mondtuk neki, hogy nem baj, majd nem nézzük, így egyből befutott a tengerbe, mi meg persze cukkoltuk meg nevettünk rajta. Valahogy ez is ugrál, mert JD befutott a vízbe, de mi még kint voltunk, mert észre vettünk egyfajta szörfös temetést nem messze, ami azért furcsa, mert ez azt hiszem olyan Hawaii-i szokás, legalábbis én onnan láttam ilyet. Végignéztük, szomorú is volt, ráadásul egy kisgyereket temettek, vagyis ráengedték valamin a vízre vagy mi. Aztán végül mi is bementünk. A vízben már egy pasi volt velünk (bár a néni kintről figyelt). Megbíztam a férfiben, nyugalmat árasztott. Valami helyi lakos volt, ha Hawaii-n lettünk volna, azt mondanám egy igazi őslakos volt. A vízben előkerült egy szörfdeszka, én meg persze nekiálltam, hogy majd én megmutatom, hogy egyszerű ez, közben a pasi pont a fájdalmas szörfös pillanatokról mesélt, pont amikor bebuktam a vízbe, és mindenki nevetett. Ott egy kicsit féltem, ahogy a víz alá kerültem, de a férfi megragadta a karom és segített a felszínre jönni. Igazából élveztem ezt a próbálkozást a szörffel. Aztán a pasi mondta, hogy menjünk beljebb és nézzünk bálnákat. Aki épp bent volt velem (aki Ausztráliába is velem jött, de nem tudom itt ki volt éppen) persze egyből lelkesen belement, de én egy kicsit féltem. Ahogy mentünk be, egyszercsak delfinek jelentek meg és konkrétan mellettünk úszkáltak, hozzánk is értek. A férfi elkezdett egyet simogatni, a delfin meg élvezkedve nyomta oda magát, mi pedig mentünk és szintén megsimogattuk. El sem hittem, szinte önkívületben magyaráztam angolul (eddig a pasival is magyarul beszéltünk) neki, hogy I've never even thought that I will do that in my life (Soha nem gondoltam, hogy ezt fogom csinálni életemben). Végül kimentünk a vízből, fotózkodtunk a parton közösen, imádtam. Aztán a kocsiból is fényképeztem a hihetetlenül magas kivilágított felhőkarcolókat, és életemben nem voltam boldogabb. A kocsiban hazafelé még sms-t is próbáltam írni anyunak, de ez nem jött össze, nem működött a telefonom és ekkor tértem magamhoz. Aztán boldogan keltem fel, hogy ezt nekem le kell írnom, de úristen hova. Nézem még csak fél 8 van..de nem baj, muszáj volt leírnom, nehogy elfelejtsem! Olyan élethű volt minden, az érzések, a tapintások, minden. Egyszer kijutok Ausztráliába, ez nem kérdés, de egyszer Hawaii-ra is el akarok jutni! Mikor végleg felkeltem elmeséltem anyuéknak is. Azt akarják, hogy a fél éves sulis gyakorlatomat ha van rá lehetőség, Ausztráliában végezzem el, de ha akkor nem, akkor miután befejeztem az iskolát mindenképpen kimehetek. Úgy várom, bár már félek is az utazástól :D Persze az lenne a legjobb, ha valamelyik barátnőm velem jönne, hogy ne érezzem magam annyira elveszettnek..meg mással is meg akarom osztani ezt az élményt. Leginkább Zsófival, bár erre nagyon kevés az esély, hogy megtörténjen :(
2011. június 24., péntek
Hallelujah
Végre megjött a közgáz jegyeeem! :D 4-es lett. Bár reménykedtem benne, én azért 3-asra számítottam, így ez most remek hír. :) Mit remek, fantasztikus :D Azok után, hogy lényegében 2x megbuktam belőle. Mert egyrészt nem kaptam megajánlott jegyet belőle, ami azt jelenti, hogy nem érte el a 2-es szintet a 2 zh-m összesen. Aztán mentem vizsgázni és megbuktam. Erre most 4-es :D Remélem a neptunos leckekönyvben is hamar átírják, ez kicsit idegesít. Jelentem, a 2. félév végi eredmény: csupa 4-es és 5-ös :D Így bátran nyújtom be az átsorolási kérelmemet, hisz így már 4,47 az átlagom. A kötelezően előírt krediteknek pedig nemhogy az 50%-át teljesítettem, még 100% felett is :D Na jó, azok már nem kötelezőek voltak, de a kötelezőn felül szereztem 6 kreditet, azt is tessék figyelembe venni kedves bíráló bizottság. :) Azzal csak jól járnak, ha engem átvesznek államira, az államisok közül meg csak kerüljenek át azok, akik 2-esekkel 3-asokkal rendelkeznek :D Szóval most már tényleg vége a félévnek, semmi izgulás. Szeretnék ide-oda mászkálni, moziba, margitszigetre, állatkertbe, esetleg vidámparkba..de egyedül nem jó :/ És senki nem jön velem. Nagyon várom már a júli 25.-31. hetet, akkor megyünk Zsófival Balcsira. Dájó lesz! :D Hm, mostanában elkezdtem érdeklődni egy másik sorozat iránt is, bár még a H50-val sem értem utol a tv-s részeket, de persze ez a másik sorozat nem is annyira érdekel mint a H50 :D Egyébként a True Blood-ról van szó, igaz már korábban is érdekelt, nem néztem, viszont most láttam pár részt a tv-ben. Egyébként úgy látszik az embernek akkor van rengeteg elfoglaltsága mikor tanulni kéne. Most, hogy végeztem és itt van 2 hónap szabadidő, még 1 részt sem néztem meg a H50-ból, bezzeg mikor tanulni kellett volna, csak úgy 3asával néztem a 40 perces részeket :D Amúgy meg közben elhatároztam, hogy majd segítek Anitának ezzel a makróval, valahogy átrugdossuk majd :DD Hát, mára ennyit, ha történne még valami érdekes, akkor írok róla. xD
2011. június 22., szerda
Végre
Végre túlvagyok a közgáz vizsgán. Igen, tényleg letudva :D Ráadásul ugyan azt a csoportot kaptam, mint múltkor (hát igen, G, legjobb betű), tehát azt alapból jobban átnéztem. 5 kérdés volt, 1-hez hozzá se kezdtem, de azzal számoltam, hisz nem az 5-ösre hajtok én. Szóval a többi 4 kérdést megoldottam, szerintem 3 tuti jó, egy meg nagy valószínűséggel jó..szóval szerintem a 3-as tuti, de még a 4-esben is reménykedem. De ha 2-es engem az sem zavar :D Csak legyen meg. Ez a nap ma valahogy csodás :) Apu bevitt a suliba, úgyhogy nem kellett villamosoznom. Aztán a közgáz vizsga is jól ment, vigyorogtam végig hazafelé. A super SEAL pólóm van rajtam, és annyira imádom, az egész életemet le tudnám benne élni :D Ráadásul belaktam finom kínaival, most pedig Hawaii Five-0-t fogok nézni, na meg este is az új részt..lehetne ennél jobb? :D Optimizmuuuus :D Happy minden. Éljen a nyár :) Most már csak egy átsorolást kérnék szépen, hogy ne kelljen félévente 215ezret fizetnünk, és akkor tényleg szuper minden :) Első fősulis év letudvaaaa!!! :D
2011. június 21., kedd
Fandom nap
Ma is írok egyet csak, hogy Anitának legyen mit olvasnia. :D Hm, azt hiszem kezdek elkanászodni. Hogy valaki hogy képes ennyire leszarni a közeledő közgáz vizsgát én nem tudom. :D Azok után, hogy a társtud vizsgára is úgy mentem be, hogy egy büdös szót nem tanultam, nem ártana belekezdeni a tanulásba..különben nem leszünk így jóban. Voltunk ma cipőt venni, persze mindenki talált magának rajtam kívül. Vagyis én is találtam egyet, de persze egyből nem volt méret, volt 36-os, meg volt 42-es. Tehát az én 38-39-es lábamra mindkettő tökéletesen passzolt volna. Kinéztem egy másikat, az még volt is méretben, de pont az a nacim volt rajtam, amit imádok és szinte mindig azt hordom, és nagyon nem passzolt hozzá az a cipő, úgyhogy hanyagoltam. Aztán kinéztem egy jobban passzolót, és még méretben is volt. Csoda. Igen, csak hogy a jobb oldali cipője színhibás volt (Y). Tehát nem vettem semmit. Ma megéltem, hogy Zsófi elkezdte nézni a Hawaii Five-0-t. Elképzelhetetlen mennyire feldobott ez, mert bár eddig is folyamatosan arról pofáztam neki, de talán most még érteni is fogja miről zagyválok össze-vissza. :D Ajh, csak legyek már túl azon a szaros vizsgán, mert nem bírom már ezt a nyáron tanulós dolgot. Lassan már az érettségiző ismerőseim is mind végeznek, korábban mint én azzal a rohadt kis vizsgával, pedig már 7.-én végezhettem volna..Amint túl leszek rajta, a napjaim abszolút a H50-ról fognak szólni, nem mintha ma nem egész nap ilyen dolgokat nézegettem volna a neten. xD
2011. június 20., hétfő
Történet
Hm. Nem történt mostanában nagyon semmi a 2 gyönyörű pólón és a rövidnacin kívül amit tegnap vettünk :D De Anita már hiányolta az írást, úgyhogy írok. A napokban eszembe jutott, hogy mennyire is Danno-sodom :D Ugyanis teljesen át tudom érezni az egykori térdsérülés okozta kellemetlenségeket. Úgyhogy ma arról a remek kis síelésről fogok írni. Még 2006-ban volt, hogy kimentünk Szlovákiába a rokonokhoz télen (megjegyzem télen akkor mentünk ki másodjára). Eleinte elvoltam én a szánkózással, bár abban is gyilkoltunk. :D Aztán nagybátyám rávett, hogy síeljek kicsit, mivel először mikor kint voltunk télen, kipróbáltam és egész jól ment. Most is egész hamar belerázódtam, persze nem mentem a nagy lejtőn, de egy kisebb lejtőn gyakorolgattam és meglepően megvoltam elégedve magammal. :D Aztán rájöttem, hogy nem kellett volna többet csúsznom. Egyszer mikor felértem, láttam, hogy pont egy kisgyerek indult meg előttem és direkt vártam. Mikor már elég nagy távolságba került, elindultam, de még nem volt elég messze és folyton bevágott elém. Egyszer mikor jött, azt hittem összeütközünk, így én inkább kidőltem, vagyis hátra. Ez amúgy még jó ötlet is lehetett volna, az egyik lécem ugyanis kioldott, viszont a másik nem. Tehát képzeljük el, hogy seggen vagyok, a bokám rögzítve a léchez, a lendület viszont jobbra húz, azaz a térdem szépen kifordult. :D Éreztem, hogy fáj, csak feküdtem ott fejjel lefelé a pálya közepén, néztem le anyámékra, és senki nem jött. Azt mondták azt hitték, hogy csak pihenek. Mondom persze, pont kedvem támadt így pihenni. :D Aztán nagybátyám feljött. Valahogy felkeltem, de ahogy mentem le nagyon rosszul voltam és persze fájt is a térdem. A fejemet nem vágtam be, úgyhogy azt mondták a sokk miatt szédültem meg volt hányingerem. Aztán lassan visszamentünk nagyimhoz (mert szloviban nála szoktunk lakni), és felpolcoltuk a lábam meg minden, nagyon fájt és csak behajlítva vlt kényelmes. Nem akartunk akkor elindulni haza, mert úgy voltunk vele, hogy másnap megyünk már úgyis, akkor minek előbb elindulni, ráér az. Mikor hazajöttünk, egyből az első utunk a madarász utcai gyermekkórházba vezetett. Itt ismertem meg Mona bá-t (rohadt jófej doki :D). Először nagyon leszidott minket, hogy miért nem jöttünk előbb, mert már sajnos eléggé rögzült a lábam mivel behajlítva tartottam. Elküldött röntgenre, de nem volt semmi törés, így megállapította, hogy megnyúltak a szalagjaim. Egyből elküldött gipszelésre, hogy nyújtva maradjon a lábam. Tök ciki volt, naci nélkül toltak végig egy tolókocsiban a gipszelésre. :D Anyuéknak meg közben haza kellett ugraniuk, mert a naci ami rajtam volt nem jött volna fel a gipszre. xD Tehát hoztak nekem melegítő nacit, addig a bácsi meg combtőtől bokáig(!!!) begipszelte a lábam. Mondhatom kellemes volt. :D Aztán felraktak egy gurulós ágyra és úgy vittek ki a kocsihoz..jézusom inkább kisétáltam volna, a gurulós ágy túlzás volt. xD Addig apum odaállt a kocsival a bejárathoz, így már csak be kellett ügyeskednem magam. A gipsz ha jól emlékszem 1 hétig volt fent. Vicces volt, ugyanis anyumék dolgoztak, tehát egyedül voltam otthon begipszelt lábbal, és nem járógipsz volt. :D De megoldottam én..fogtam egy széket és azt használtam kb járókeretnek xD Emlékszem egyszer Zsófi meg Eve meg is látogattak. :D Aztán végül leszedték a gipszet és megkaptam az én gyönyörű kék térd rögzítőmet. Eleinte felüdülés volt a gipsz után, de aztán már nem volt annyira. Végülis elvoltam vele, tesiznem nem kellett, úgyhogy élveztem. :D Aztán mikor már úgy éreztem, hogy javult a lábam, elkezdtem nem hordani a rögzítőt, sajnos edzésre sem (akkor még karatéztam). Egyik edzésen pedig pont ugyan úgy kiment a térdem, és megint nagyon fájt. Emlékszem ott sírtam Misi-senseinek, hogy nem akarok megint gipszet. :D Aztán bementünk megint a kórházba, ahol nem volt Mona bá D: Csak az undok főorvos, aki azt mondta, hogy maradjak is bent, mert a folyadék felgyűlt a térdemben. Úgyhogy bent kellett feküdnöm kórházban 3 napig (Y). A 2. napon meg még 'operációm' is volt. Igazából szerintem nem az, de úgy írják, hogy az is operációnak számít. :D Igazából csak érzéstelenítették a lábam, és egy csövet vezettek a térdembe amiből 40dl tiszta vért szívtak le o.O Emlékszem hogy fájt az érzéstelenítő ellenére, de volt egy doki aki fogta a kezem. :D Aranyos volt ő is nagyon. Jah, kórház (Y). Nem szabadott volna ez után mászkálnom, de ha egyszer egy kibaszott nővér sem jött, hogy kitudjak menni klotyóra..elintéztem magam :D Aztán végül kiengedtek. Utána még rengetegszer voltam kontrollon meg ilyeneken. Összeszámoltam egy lap alapján, összesen 13x voltam dokinál a térdemmel. :D Ja, tesiből fél év felmentést kaptam ugyebár, a tanár meg év végén meg akart buktatni, mert, hogy nincs mire jegyet adnia. Mondom ember, normális vagy? xD Aztán végül az lett beírva év végi bizibe, hogy felmentett. xD Izgi sztori volt gondolom mindenki nagyon élvezte. :D Mára ennyit!
2011. június 17., péntek
Property of Detective Daniel 'Danno' Williams
Még a cím is..elterveztem pedig, hogy egy szavas címeket fogok írni. De ez a mondat megfogott. Tetszik. Igazából nem tudom, hogy jött az új őrületem. Nem bírok leszakadni a Hawaii Five-0 (H50)-ról. Eddig is tetszett, de az igazat megvallva, korábban csak 1-2 epizódot láttam és leginkább akkor kezdtem érdeklődni, mikor már pont levették valami hülye műsor miatt. Aztán most megint műsoron van, és én alig várom hétről hétre, de ennyi nem elég..Online nézem folyamatosan a korábbi részeket, ráadásul még arra is vetemedtem, hogy angolul olvassak történeteket, amik a sztorihoz kapcsolódnak. Mostanra egészen ráálltam az angolra, fel sem tűnik, hogy nem magyar, és néha van, hogy nem értek valamit, de nem akadok fent rajta. Sőt, ha valami sokszor ismétlődik, valahogy kitalálom, hogy mit jelent és ez tetszik. Örülök, hogy legalább ennyire tudok angolul. Hát igen, ez a bejegyzés nem nagyon szól másról, csak a H50, csak ez jár a fejemben. Meg persze főleg Danno. A színész is tetszik, de igazán maga a karakter fogott meg. Rajongásom már-már megijeszt. Odáig fajult a történet olvasás, hogy lassan hajnali fél 5 van, mindjárt lecsukódnak a szemeim, de még mindig nem elég. Még akarok olvasni MÉG. És van még mit olvasni bőven, hála az égnek. DE NEM MA! :D A közgázzal borzalmasan haladok, bár a könyvet úgy ahogy kivégeztem, és most hozzá láttam az elméleti kérdések kidolgozásához, miközben rá kellett jönnöm, hogy abszolút felesleges volt elolvasnom a könyvet, mert egyik kérdés sem hasonlít a könyvben leírtakhoz. Örülök. Heh, várom már hányan fognak rákérdezni az msn-es nevemre, meg hányan nem fogják tudni először, hogy én vagyok. :D Anitának szurkolok ám, remélem a 2-es legalább meg lesz neki statból. Ja és remélem nem falja fel őt az albínó tarantula, aki bemászott az ágya mögé, hogy éjszaka zaklassa, ja és akit nem mellesleg Rebeka Black-nek hívnak, mert Friday van (ha meg fiú, Anita kérvényezte, hogy hagy legyen Justin Friday Bieber, szóval megengedtem neki). Az előbb már kezdtem pánikolni, hogy hogy fogok én reggel felkelni, 2,5 óra alvás után, de rájöttem, hogy PÉNTEK van, így valószínűleg nem keltenek 7-kor. Hurray. :D Nah ennyi, feladtam, úgy sem olvassa senki. So...book 'em Danno! :D
2011. június 14., kedd
Eseménytelen
Gondolkodtam, hogy ma írjak-e, vagy sem, végül fejben összeírtam pár dolgot, amiről írnék. Egyrészt..közgáz projekt: 0. Gondoltam, hogy nehéz lesz rávenni magam a tanulásra..na de ennyire. A kövi téma Johnny, vagyis most bátyus Johnnym. Mert én még mindig bátyusomnak tekintem :) Örülök, hogy beszélgetünk mostanában, bár kicsit rákell hangolódnunk egymásra megint. Mindketten változtunk a legutóbbi beszélgetéseink óta, felnőttünk :/ Ma nagyot csalódtam ám. Megtudtam, hogy a kislány aki anno a Grincsben szerepelt (egyik kedvenc filmem <3), mára egy 17 éves rocker csaj, aki minden koncerten mutogatja a melleit -.-' Gratula hozzá. Hmm..már hónapok óta keresek, csak keresek és keresek. A fehér számológépemet, amire Gackt volt ráragasztva. Sajnos a szobámban nincs, így nem tudom hol lehet, szerintem elhagytam. Hiányzik. Biztos nagyobb szerencsét hozna nekem a közgáz pótvizsgán. És most akkor másik Johnnymról, a koris isten Johnnymról. Ma írta ki a rajongóinak, hogy nem indul a következő évben sem egy versenyen sem. Én kicsit csalódtam de persze megértem. Az azért vígasztal, hogy elvileg a 2014-es Sochiban levő téli olimpián indul. Hisz Oroszországban lesz a téli olimpia, csak nem hagyja ki, ha egyszer úgy imádja azt az országot :O Most úgy tűnik, mindenhol Pride-ok vannak..nem is tudtam, hogy ezek nagyjából egy időben vannak. Adam L. kirakott egy képet, ahogy az anyukája büszkén vonult egy PFLAG pólóban, olyan édes >.< Én is akarok PFLAG pólót :D
2011. június 13., hétfő
Hétvége
Hmm..ugyan nem minden nap írok, de azért igyekszem gyakrabban. Miután pénteken megtudtam, hogy megbuktam közgázból, első dühömben megmondtam anyámnak, hogy megyek velük a kihalt telekre, amit amúgy ki nem állhatok, de gondoltam net nélkül majd jó sokat fogok tanulni. Aha nem. Bármi érdekesebb a közgáznál, még a szobát betámadó hangyák is érdekesebbek voltak. Na mindegy, valamicskét azért csak haladtam az anyaggal, aminek azért örülök. Még csak halálra sem untam magam, pedig számítottam rá. Vasárnap már nagyon be voltam sózva a Forma 1 miatt. Ugyan lemaradtam az időmérőről előző este, de megálmodtam, hogy Alonso fog nyerni (természetesen ő a kedvenc már évek óta <3), és nocsak, 2. helyről indulhatott a versenyen. Gondoltam ezaz, meg lesz az a győzelem. Erre Button kiüti. Nem kicsit voltam mérges és csalódott. Mondjuk az egész verseny vicces volt ezzel a hatalmas esőzéssel, de büszke vagyok magunkra, hogy mind a 4 órát végignéztük. Azért sokkal jobb itthon. A közgáz még mindig nagyon aggaszt, félek, hogy nem sikerül, pedig csak egy 2-es kell, az már csak meg lesz ennyi tanulás után. Majd rámegyek kifejezetten azokra a kérdésekre, amik a minta vizsgákban vannak, az összes elméleti kérdést idolgozom, elvileg csak azok közül fog kérdezni. Furcsa, még az a remény is felébredt bennem, hogy ha ennyit tanulok, akkor a 2-es a tuti, de akár még jobb is lehetek. Akár 3-as is lehet, aminél már kiugranék az ablakon az örömtől, nem is beszélve arról, ha esetleg 4-es lenne. De inkább nem élem magam bele, jó lesz nekem a 2-es is, csak legyen meg, még a 2-essel is megvan az a 4,27-es átlag. Huh, hirtelen ennyi. Nyarat akaroooooook!!!
2011. június 10., péntek
Csalódás
Igazából..ugrott kb minden amit tegnap írtam. Ma megtudtam, hogy a közgáz vizsgám elégtelen lett. Jelentkeztem pótvizsgára és már el is kezdtem megint tanulni..de eléggé a földhöz vágott. Reméltem, hogy meg lesz a 2-es, nem kívántam volna többet, csak egy szánalom 2-est. Így nem kezdhetek bele a nyárba, de nem ez aggaszt a legjobban, hanem az átsorolás. Ha a közgáz nem sikerülne, akkor ugrott a lehetőségem arra, hogy átvegyenek államira. Pedig nagyon szeretném. Hiába tanulom ezt a rohadt közgázt, nem bírom megtanulni, egyszerűen nem értem, bonyolult ez nekem. De nem baj, most ezt a 10 napot csak arra szánom, hogy tanuljak, hátha így még jobbat is összehozhatok mint 2-es, de én már annak rettentően örülnék. Hétvégén le is megyek anyámékkal a telekre, bár nem terveztem, utálok ott lenni, hisz nincs net, és tele van bogarakkal az egész. De így nem baj, ha nem lesz net 3 napig, legalább addig is a közgázzal foglalkozok, és a bogarakra is találtam megoldást. Nem érzem jól magam. Nem tudom miért, talán emiatt a bukás miatt, de nem vagyok jó. Most már tényleg csak reménykedhetek. Nyarat szeretnék már, tényleg lustulni.
2011. június 9., csütörtök
Újrakezdés
Mint látjátok, új blogba kezdtem. Nem is igazán tudom miért, csak úgy éreztem, újat kell kezdenem, hisz a régiben vannak olyan dolgok is, amiket szívesen kitörölnék. Ma gondolkodtam, hogy összegezni kéne kicsit az elmúlt évet, hisz az életemnek egy új szakaszába léptem ez idő alatt. Vége lett a giminek, és megváltozott kicsit az egész helyzet. Felvettek ugyan főiskolára, és úgy érzem, sikerült is helyt állnom, annak ellenére, hogy nem bizonyultam elég jónak ahhoz, hogy államilag támogatottra vegyenek fel. Ugyan nem mondom, de folyton egyfajta bűntudatom van amiatt, hogy a szüleimnek 215ezret kell kifizetniük félévente. Az első félévben ugyan még nem küzdöttem annyira, hisz meg voltam szeppenve az egész rendszertől, de már akkor is elég jól teljesítettem, viszont a második félévben már direkt hajtottam. Csupán a közgáz ronthatja le a képet, de amúgy csupa 4-esem meg 5-ösöm van, sőt, még plusz kreditet is kaptam és kiváltottam most egy kéősbbi szabadon választható tárgyat. Megragadok minden lehetőséget, csak, hogy még jobb legyek. Remélem meg lesz a közgáz legalább 2-esre, még ha 2-es is lesz, az átlagom 4,27 lesz, elég szép nem? :) Nem titkolt célom már egy ideje, hogy átkerüljek államilag támogatottra, hisz akkor nagy súlytól szabadítanám meg az egész családot. Úgy érzem, mindent megtettem ennek érdekében, és most már csak a sorsra, és a döntéshozókra bízom magam. Azt hiszem, igen csak meghatározó pillanat lenne az életemben, ha átkerülnék..úgy érzem, az lenne csak az igazi siker, nem elég a jó átlag. Abba meg már bele sem merek gondolni, hogy államin akár még ösztöndíjat is kaphatnék az átlagomra. El sem hiszem, hogy máris eltelt ez az egy év. Azt hiszem, nem fog ez olyan sokáig tartani, hisz már csak 2 év (meg egy fél év szakmai gyakorlat) van hátra. Gyorsan repül az idő. Bár most, így nyáron..még magányosabbnak érzem magam, mint általában. Megértem, hogy még mindenkinek vizsgaidőszak, meg érettségi meg egyebek, de..nem jó egész nap egyedül itthon ülni..hétvégén meg még a szüleim sem lsznek itthon, tehát még inkább egyedül leszek. Utálok egyedül lenni. Valaki érjen rám..nem akarok egyedül lenni..
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)