2011. június 14., kedd
Eseménytelen
Gondolkodtam, hogy ma írjak-e, vagy sem, végül fejben összeírtam pár dolgot, amiről írnék. Egyrészt..közgáz projekt: 0. Gondoltam, hogy nehéz lesz rávenni magam a tanulásra..na de ennyire. A kövi téma Johnny, vagyis most bátyus Johnnym. Mert én még mindig bátyusomnak tekintem :) Örülök, hogy beszélgetünk mostanában, bár kicsit rákell hangolódnunk egymásra megint. Mindketten változtunk a legutóbbi beszélgetéseink óta, felnőttünk :/ Ma nagyot csalódtam ám. Megtudtam, hogy a kislány aki anno a Grincsben szerepelt (egyik kedvenc filmem <3), mára egy 17 éves rocker csaj, aki minden koncerten mutogatja a melleit -.-' Gratula hozzá. Hmm..már hónapok óta keresek, csak keresek és keresek. A fehér számológépemet, amire Gackt volt ráragasztva. Sajnos a szobámban nincs, így nem tudom hol lehet, szerintem elhagytam. Hiányzik. Biztos nagyobb szerencsét hozna nekem a közgáz pótvizsgán. És most akkor másik Johnnymról, a koris isten Johnnymról. Ma írta ki a rajongóinak, hogy nem indul a következő évben sem egy versenyen sem. Én kicsit csalódtam de persze megértem. Az azért vígasztal, hogy elvileg a 2014-es Sochiban levő téli olimpián indul. Hisz Oroszországban lesz a téli olimpia, csak nem hagyja ki, ha egyszer úgy imádja azt az országot :O Most úgy tűnik, mindenhol Pride-ok vannak..nem is tudtam, hogy ezek nagyjából egy időben vannak. Adam L. kirakott egy képet, ahogy az anyukája büszkén vonult egy PFLAG pólóban, olyan édes >.< Én is akarok PFLAG pólót :D
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése