2011. június 17., péntek

Property of Detective Daniel 'Danno' Williams

Még a cím is..elterveztem pedig, hogy egy szavas címeket fogok írni. De ez a mondat megfogott. Tetszik. Igazából nem tudom, hogy jött az új őrületem. Nem bírok leszakadni a Hawaii Five-0 (H50)-ról. Eddig is tetszett, de az igazat megvallva, korábban csak 1-2 epizódot láttam és leginkább akkor kezdtem érdeklődni, mikor már pont levették valami hülye műsor miatt. Aztán most megint műsoron van, és én alig várom hétről hétre, de ennyi nem elég..Online nézem folyamatosan a korábbi részeket, ráadásul még arra is vetemedtem, hogy angolul olvassak történeteket, amik a sztorihoz kapcsolódnak. Mostanra egészen ráálltam az angolra, fel sem tűnik, hogy nem magyar, és néha van, hogy nem értek valamit, de nem akadok fent rajta. Sőt, ha valami sokszor ismétlődik, valahogy kitalálom, hogy mit jelent és ez tetszik. Örülök, hogy legalább ennyire tudok angolul. Hát igen, ez a bejegyzés nem nagyon szól másról, csak a H50, csak ez jár a fejemben. Meg persze főleg Danno. A színész is tetszik, de igazán maga a karakter fogott meg. Rajongásom már-már megijeszt. Odáig fajult a történet olvasás, hogy lassan hajnali fél 5 van, mindjárt lecsukódnak a szemeim, de még mindig nem elég. Még akarok olvasni MÉG. És van még mit olvasni bőven, hála az égnek. DE NEM MA! :D A közgázzal borzalmasan haladok, bár a könyvet úgy ahogy kivégeztem, és most hozzá láttam az elméleti kérdések kidolgozásához, miközben rá kellett jönnöm, hogy abszolút felesleges volt elolvasnom a könyvet, mert egyik kérdés sem hasonlít a könyvben leírtakhoz. Örülök. Heh, várom már hányan fognak rákérdezni az msn-es nevemre, meg hányan nem fogják tudni először, hogy én vagyok. :D Anitának szurkolok ám, remélem a 2-es legalább meg lesz neki statból. Ja és remélem nem falja fel őt az albínó tarantula, aki bemászott az ágya mögé, hogy éjszaka zaklassa, ja és akit nem mellesleg Rebeka Black-nek hívnak, mert Friday van (ha meg fiú, Anita kérvényezte, hogy hagy legyen Justin Friday Bieber, szóval megengedtem neki). Az előbb már kezdtem pánikolni, hogy hogy fogok én reggel felkelni, 2,5 óra alvás után, de rájöttem, hogy PÉNTEK van, így valószínűleg nem keltenek 7-kor. Hurray. :D Nah ennyi, feladtam, úgy sem olvassa senki. So...book 'em Danno! :D

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése