2011. június 9., csütörtök
Újrakezdés
Mint látjátok, új blogba kezdtem. Nem is igazán tudom miért, csak úgy éreztem, újat kell kezdenem, hisz a régiben vannak olyan dolgok is, amiket szívesen kitörölnék. Ma gondolkodtam, hogy összegezni kéne kicsit az elmúlt évet, hisz az életemnek egy új szakaszába léptem ez idő alatt. Vége lett a giminek, és megváltozott kicsit az egész helyzet. Felvettek ugyan főiskolára, és úgy érzem, sikerült is helyt állnom, annak ellenére, hogy nem bizonyultam elég jónak ahhoz, hogy államilag támogatottra vegyenek fel. Ugyan nem mondom, de folyton egyfajta bűntudatom van amiatt, hogy a szüleimnek 215ezret kell kifizetniük félévente. Az első félévben ugyan még nem küzdöttem annyira, hisz meg voltam szeppenve az egész rendszertől, de már akkor is elég jól teljesítettem, viszont a második félévben már direkt hajtottam. Csupán a közgáz ronthatja le a képet, de amúgy csupa 4-esem meg 5-ösöm van, sőt, még plusz kreditet is kaptam és kiváltottam most egy kéősbbi szabadon választható tárgyat. Megragadok minden lehetőséget, csak, hogy még jobb legyek. Remélem meg lesz a közgáz legalább 2-esre, még ha 2-es is lesz, az átlagom 4,27 lesz, elég szép nem? :) Nem titkolt célom már egy ideje, hogy átkerüljek államilag támogatottra, hisz akkor nagy súlytól szabadítanám meg az egész családot. Úgy érzem, mindent megtettem ennek érdekében, és most már csak a sorsra, és a döntéshozókra bízom magam. Azt hiszem, igen csak meghatározó pillanat lenne az életemben, ha átkerülnék..úgy érzem, az lenne csak az igazi siker, nem elég a jó átlag. Abba meg már bele sem merek gondolni, hogy államin akár még ösztöndíjat is kaphatnék az átlagomra. El sem hiszem, hogy máris eltelt ez az egy év. Azt hiszem, nem fog ez olyan sokáig tartani, hisz már csak 2 év (meg egy fél év szakmai gyakorlat) van hátra. Gyorsan repül az idő. Bár most, így nyáron..még magányosabbnak érzem magam, mint általában. Megértem, hogy még mindenkinek vizsgaidőszak, meg érettségi meg egyebek, de..nem jó egész nap egyedül itthon ülni..hétvégén meg még a szüleim sem lsznek itthon, tehát még inkább egyedül leszek. Utálok egyedül lenni. Valaki érjen rám..nem akarok egyedül lenni..
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése