2011. június 24., péntek

Hallelujah

Végre megjött a közgáz jegyeeem! :D 4-es lett. Bár reménykedtem benne, én azért 3-asra számítottam, így ez most remek hír. :) Mit remek, fantasztikus :D Azok után, hogy lényegében 2x megbuktam belőle. Mert egyrészt nem kaptam megajánlott jegyet belőle, ami azt jelenti, hogy nem érte el a 2-es szintet a 2 zh-m összesen. Aztán mentem vizsgázni és megbuktam. Erre most 4-es :D Remélem a neptunos leckekönyvben is hamar átírják, ez kicsit idegesít. Jelentem, a 2. félév végi eredmény: csupa 4-es és 5-ös :D Így bátran nyújtom be az átsorolási kérelmemet, hisz így már 4,47 az átlagom. A kötelezően előírt krediteknek pedig nemhogy az 50%-át teljesítettem, még 100% felett is :D Na jó, azok már nem kötelezőek voltak, de a kötelezőn felül szereztem 6 kreditet, azt is tessék figyelembe venni kedves bíráló bizottság. :) Azzal csak jól járnak, ha engem átvesznek államira, az államisok közül meg csak kerüljenek át azok, akik 2-esekkel 3-asokkal rendelkeznek :D Szóval most már tényleg vége a félévnek, semmi izgulás. Szeretnék ide-oda mászkálni, moziba, margitszigetre, állatkertbe, esetleg vidámparkba..de egyedül nem jó :/ És senki nem jön velem. Nagyon várom már a júli 25.-31. hetet, akkor megyünk Zsófival Balcsira. Dájó lesz! :D Hm, mostanában elkezdtem érdeklődni egy másik sorozat iránt is, bár még a H50-val sem értem utol a tv-s részeket, de persze ez a másik sorozat nem is annyira érdekel mint a H50 :D Egyébként a True Blood-ról van szó, igaz már korábban is érdekelt, nem néztem, viszont most láttam pár részt a tv-ben. Egyébként úgy látszik az embernek akkor van rengeteg elfoglaltsága mikor tanulni kéne. Most, hogy végeztem és itt van 2 hónap szabadidő, még 1 részt sem néztem meg a H50-ból, bezzeg mikor tanulni kellett volna, csak úgy 3asával néztem a 40 perces részeket :D Amúgy meg közben elhatároztam, hogy majd segítek Anitának ezzel a makróval, valahogy átrugdossuk majd :DD Hát, mára ennyit, ha történne még valami érdekes, akkor írok róla. xD

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése