2011. június 21., kedd

Fandom nap

Ma is írok egyet csak, hogy Anitának legyen mit olvasnia. :D Hm, azt hiszem kezdek elkanászodni. Hogy valaki hogy képes ennyire leszarni a közeledő közgáz vizsgát én nem tudom. :D Azok után, hogy a társtud vizsgára is úgy mentem be, hogy egy büdös szót nem tanultam, nem ártana belekezdeni a tanulásba..különben nem leszünk így jóban. Voltunk ma cipőt venni, persze mindenki talált magának rajtam kívül. Vagyis én is találtam egyet, de persze egyből nem volt méret, volt 36-os, meg volt 42-es. Tehát az én 38-39-es lábamra mindkettő tökéletesen passzolt volna. Kinéztem egy másikat, az még volt is méretben, de pont az a nacim volt rajtam, amit imádok és szinte mindig azt hordom, és nagyon nem passzolt hozzá az a cipő, úgyhogy hanyagoltam. Aztán kinéztem egy jobban passzolót, és még méretben is volt. Csoda. Igen, csak hogy a jobb oldali cipője színhibás volt (Y). Tehát nem vettem semmit. Ma megéltem, hogy Zsófi elkezdte nézni a Hawaii Five-0-t. Elképzelhetetlen mennyire feldobott ez, mert bár eddig is folyamatosan arról pofáztam neki, de talán most még érteni is fogja miről zagyválok össze-vissza. :D Ajh, csak legyek már túl azon a szaros vizsgán, mert nem bírom már ezt a nyáron tanulós dolgot. Lassan már az érettségiző ismerőseim is mind végeznek, korábban mint én azzal a rohadt kis vizsgával, pedig már 7.-én végezhettem volna..Amint túl leszek rajta, a napjaim abszolút a H50-ról fognak szólni, nem mintha ma nem egész nap ilyen dolgokat nézegettem volna a neten. xD

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése