2011. június 22., szerda

Végre

Végre túlvagyok a közgáz vizsgán. Igen, tényleg letudva :D Ráadásul ugyan azt a csoportot kaptam, mint múltkor (hát igen, G, legjobb betű), tehát azt alapból jobban átnéztem. 5 kérdés volt, 1-hez hozzá se kezdtem, de azzal számoltam, hisz nem az 5-ösre hajtok én. Szóval a többi 4 kérdést megoldottam, szerintem 3 tuti jó, egy meg nagy valószínűséggel jó..szóval szerintem a 3-as tuti, de még a 4-esben is reménykedem. De ha 2-es engem az sem zavar :D Csak legyen meg. Ez a nap ma valahogy csodás :) Apu bevitt a suliba, úgyhogy nem kellett villamosoznom. Aztán a közgáz vizsga is jól ment, vigyorogtam végig hazafelé. A super SEAL pólóm van rajtam, és annyira imádom, az egész életemet le tudnám benne élni :D Ráadásul belaktam finom kínaival, most pedig Hawaii Five-0-t fogok nézni, na meg este is az új részt..lehetne ennél jobb? :D Optimizmuuuus :D Happy minden. Éljen a nyár :) Most már csak egy átsorolást kérnék szépen, hogy ne kelljen félévente 215ezret fizetnünk, és akkor tényleg szuper minden :) Első fősulis év letudvaaaa!!! :D

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése