2012. március 28., szerda

Mééérkell címet adni mindennek? :O

Szóval, most megint összegyűlt pár gondolat. Habár félek a jövőtől, mint mindig (ott lebeg mindig fölöttem), de most mégis jól érzem magam. Mondjuk az nem segít sokat, hogy volt bent előadni egy pasi, akinek nagyon összejött az élet, diploma után 4 évig utazgatott, itt-ott dolgozott, járt már csomó helyen (pl. Új-Zélandon), és Thaiföldön társtulajdonos egy búváriskolában meg hasonlók..szóval csodálom. Bárcsak nekem is összejönne valami hasonló élet. De belegondolok, hogy mégis miből kezdett el utazgatni? Szóval ebben a tekintetben kicsit pesszimista vagyok. Ma meg megfogalmazódott egy gondolat a szakdolgozatommal kapcsolatban. :D Mert, hogy nekem hamarosan ilyet is kell írni..de szuper lenne, ha a téma ami ma eszembe jutott az jó lenne meg minden. :D De addig még annyi minden van..le kéne raknom 2 nyelvvizsgát is, ráadásul szakmait. Elkezdtem angolra járni, de ami azt illeti egy rakás *** az egész, nem is nagyon tanulunk, magunktól csináljuk a feladatokat könyvben és megoldókulcsból ellenőrizzük..nagy cucc..szóval még emiatt is aggódom. Arról már ne is beszéljünk, hogy franciából is kell egy SZAKMAI..könyörgöm, azt a minimális tudást is elfelejtettem ami eddig megvolt, tehát totálisan az alapoktól kell kezdenem majd. Remélem azért összejön. Ami azt illeti, most túl sok a tervem. Nyáron meg akarom csinálni a jogsit is, habár én eléggé ellene voltam, de be kell látnom, hogy nem lehet meglenni nélküle. Már nem mintha én kocsival szeretnék járni, csak gondolok a jövőre, amikor külföldön leszek valahol. :D Még jól jöhet, ha tudok kocsit vezetni az tény. Tehát most jogsi, 2 nyelvvizsga, természetesen kéééésőbb majd egy diploma. :D Ami még mostani tervezet az Zsófival közös projekt, szeretnénk megépíteni a Gyűrűk urás helyszíneket, először is Völgyzugolyt. Bár még mindig csak tervezzük a tervezést. :D Ajh, pozitív hangulatúnak szántam ezt a bejegyzést, hogy közöljem például a siető emberekkel, hogy nyugodjanak már le. :D Eszméletlen, hogy mindenki majd fellök miközben rohan a villamoshoz. :D Általában max 10 percig kell várni a következőre...induljon el mindenki előbb és úgy tuti nem késik el. :D Slow down people. :D Komolyan.. :D Ami még eszembe jutott...hogy a pasi aki előadást tartott nekünk..szóval ő megint csak fájdította a szívemet. :D Úgy éreztem, hogy nekem egyből el kell mennem külföldre. :D Ugye tervben van egy Ausztrália, de ami azt illeti, azt későbbre tartogatom, most nem akarok halasztani és maximálisan ki akarom majd élvezni a lehetőséget. Ha lehetséges, még ott is végezném a féléves szakmai gyakorlatomat is, bár ez eléggé kétséges. Most nyáron meg mentem volna én szívesen Angliába dolgozni, csak lekéstem a jelentkezést egy melóra, bár kövi nyárra már elég erősen be van tervezve. De most maradok itthon, és valószínűleg pár napokra belekóstolok a munka világába, jobban mondva az én jövendőbeli szakterületemre. :D Bár még ez sem biztos, mondjuk elvileg anyu segít majd benyomni pár helyre kapcsolatok révén. :D De még mielőtt valaki hőbörögne, annyiról van szó, hogy fizetés nélkül csak megnézném hogy működik például egy utazási iroda meg ilyenek. :) Csak legyen már mit írni abba az önéletrajzba. :D Ja, egy személyiség teszt amit órán csináltunk kiadta, hogy én tiszta diktátor vagyok, és egoista (nem tagadom :D) meg utálnak az emberek és hasonlók. :D Oda volt írva, hogy ez a személyiség típus milyen hírességekéhez hasonló, mondjuk engem jobban érdekeltek a kitalált karakterek (itt is a személyiségük volt a lényeg)..és kijött, hogy olyan vagyok, mint például Sauron, Gandalf, Hannibal Lecter, Palpatin..jó, Gandalf még oké de a többi gonosz és ez így bíztató. :D Na mindegy..huh, hosszú lett a bejegyzés és szerintem csapongó gondolataimnak a felét sem adtam ki magamból. :D

2012. március 13., kedd

Hétvége

Igen, megint magyarul, mert most meg így érzem jónak :D Megint összegyűlt pár dolog, amiről már tényleg írnom kéne, szóval meg is teszem :D Kezdjük például a hétvégével: Szlovákiában voltunk a nagyimnál. Pénteken mentünk és vasárnap már jöttünk is haza, csak egy villámlátogatás volt, ugyanis nagyim új lakásba költözött (eddig nagybátyámékkal élt, 6-an éltek egy lakásban, plusz mikor mi mentünk 3-an a kutyával..káosz :D). Mondjuk kicsit vicces, mert nem költözött messzire, ami azt illeti, egy panelben lakik ugyan azon az emeleten mint eddig, csak a régi lakásával szembeni lakásban. XD Annyira vicces volt, hogy unokatesómék csak így pizsiben átmészkáltak, meg mi is, ebédelni egyik lakásban ebédeltünk, aludni a másikban. XD Mindig ha valakit kerestek, akkor az volt a válasz, hogy a szomszédban van. XD Na szóval roppant vicces volt. :D Szombaton elmentünk Tescoba, bevásároltunk nagyimnak mindent amire még szüksége volt az új lakásban. *-* Aztán meg sikerült rávennem apámat, hogy menjünk valamerre, így kimentünk és lefényképeztem a Tátrát *-* Olyan szép volt. :) Meg végre szereztem Anitának vodavoda vizet, és aaannyira örült neki, hogy na. :D Nagyjából ennyi volt szlovákia. Jó, még volt pár halálközeli élményünk hazafelé úton, odafelé meg megbüntettek minket a rendőrök. XD Ja meg választás volt kint, kampánycsend nuku..nagyim meg egész nap tiltakozott meg minden, erre este 8-kor apám poénból megjegyezte, nem menne-e mégis szavazni, erre nagyim bemondta, hogy igen! xD Így apám elvitte szavazni, 2 órával a vége előtt. xD Hm..szombaton volt a svéd eurovíziós dalfesztiválra válogató bigyó izébizé döntője, tehát, hogy kit küldenek a svédek majd az eurovízióra. Nem tudtam kint nézni a cuccot, de mikor meghallottam, hogy nem Danny nyert..T_T Már nem is szurkolok a svédeknek D: Szóval csalódtam T_T Azt hiszem többről akartam írni, de már nem tudom igazán, miről :/ Szóval csak ennyi.

2012. március 2., péntek

KaloCon

(Most kivételesen magyarul :D)

Nehéz szavakba öntenem a múlt hétvégét, de muszáj lesz, mert ezt a sok baromságot meg kell örökíteni valahogy :D Szóval ismét KaloCon volt, meglepő módon Kalocsán. Odafelé a buszmegállóban összefutottam Ildivel, Jakoval és Krizzel (nem tudom, hogy megfelelő-e a megszólítás amúgy xD), és együtt amazing volt az oda vezető 2,5 órás út. Vicces volt így tapasztalni, hogy valaki rajon Orlando Bloomért, és kívülről fújja ő is a Gyűrűk ura titkos naplókat xD Aztán megvártuk a maradék embereket is a megállóban mikor odaértünk és mikor mind megvoltunk, elvonultunk. Egy darabig csak úgy elrepült az idő, nem is tudom mit csináltunk, asszem tömtük a fejünket meg iszogattunk..széles volt a választék xD Ja és Andiék szondáját fújogattuk, rájöttünk, hogy minél többet iszik az ember, annál kevesebbet mutat xD Hm, aztán volt Just dancelés is. Aztán 8-kor elkezdődött a csoda, vagyis a Svéd Eurovíziós elő válogatós izébizé, amit élőben online figyeltünk. Volt ott nyakas nőtől kezdve madárkán keresztül minden xD Korda Gyuriék azaz az öregek..és tovább jutottak D: De akkor ott volt a Dynazty is *-* Őket elneveztük Neandervölgyi LinkinParknak XD Ésés láttunk nagy táblákat, hogy Danny, és mi már akkor tudtuk, hogy ez csak valami amazing dolog lehet, úgyhogy eldöntöttük már látatlanban, hogy ő lesz a kedvencünk. xD És akkor megjelent Danny és fúú, látványos volt *-* És Danny továbbjutott és a Dynazty-nek is van még esélye *-* És akkor neten még megnéztük az előző fordulósaknak is a videóit, és megtaláltuk Ulrikot, aki totálisan uke. XD És itt elkezdett megfogalmazódni a dolog, vagyis az AMAZING FAMILY xD Össze pairingeltük Danny-t és Nils-t (a Dynazty-ből) és kitaláltuk, hogy a gyerekük lesz Ulrik. XD Később meg a videók amikre ráakadtunk..Erik Saade x Danny o.O OMG az igazi sokk volt xD Hm mi történt még..jah amikor vége lett ennek a műsornak, akkor olyan fél 11 körül elmentünk meglátogatni Dzsenit munka közben xD Szegény egész éjjel dolgozott..de azért azt hiszem örült nekünk X3 A sok hülye beszabadult egy mini kocsmába, felpezsdítettük az életet, szerintem annyi embert még nem láttak egyszerre korábban. xD És akkor a zenegépben meg mindenféle szar zenék mentek, és mi benyomtuk a Sexy and I know it-ot és véletlenül sikerült 3x is kiválasztani, tehát a kocsmában levőknek már nagyon elegük lehetett a szexiségből. xD Ja meg elmentünk wc-re (mert előtte sikeresen kinyírtam Andiéknál a klotyót -.-"), és így bementünk 5-en az egyszemélyes wc-be XD Jó ott ilyen nagyon mini előtér volt és ott nyomorogtunk, de kíváncsi lettem volna mit gondoltak mikor így kijöttünk 5-en xD Aztán hazamentünk, megjavult a wc úgyhogy boldoccság volt. xD Aztán hm, nézegettünk videókat, pl. felvilágosítottam Ildiéket, hogy az Ukránok anno mivel nyerték meg az Eurovíziót XD Ziben ziben amaziiing. xD Ja amúgy meg az amazing-elés onnan jött, hogy Danny számának az volt a címe, hogy Amazing szóval..ez lett a hétvége kulcsszava. xD Időközben még héliumos lufiztunk is..vagyis szívtuk a héliumot xD Sajnos csak egy kis részét vettem fel D: Mindezek után még elvoltunk..egészen reggeli fél 7-ig..akkor mindenki beájult az ágyba pedig elhatároztuk, hogy nem is fogunk aludni xD Aznap (vasárnap) már nem sok mindent csináltunk, ebédeltünk, aztán meg mindenki lassan elszálingózott D: Aztán mi is hazaindultunk megint 4-en, de most rohadt sokan voltak a buszon -.-" 'Szerencsére' nekünk volt helyünk xD Nos igen..a valakit nyomjunk fel előre aki helyet foglal taktika bevált. XD Összességében rettenetesen élveztem ezt a hétvégét, megismertem új embereket is és nagyon jól elvoltam velük *-* Ami azt illeti kicsit ketté szakadt a társaság, de nem tudom, nekem ez nem volt annyira rossz érzés mint máskor lett volna mondjuk..szóval elvoltam így :D Amúgy nem vagyok valami nagy barátkozós típus, mégis azokkal voltam el leginkább most akiket egyáltalán nem ismerek vagy csak kevésbé o.O És istenem, mégis szeretve éreztem magam X3 Jó érzés volt, hogy ott kiálltak értem mikor már kezdtem teljesen elkeseredni az elrontott klotyó miatt xD *-* És annyi amazing baromságot hordtunk össze, hogy szerintem már el is felejtettem egy csomót, az kellett volna, hogy felvenni az egész napot/estét, hogy minden meglegyen örökítve az utókor számára xD Egy szóval: IMÁDTAAAAM :D