Szóval, most megint összegyűlt pár gondolat. Habár félek a jövőtől, mint mindig (ott lebeg mindig fölöttem), de most mégis jól érzem magam. Mondjuk az nem segít sokat, hogy volt bent előadni egy pasi, akinek nagyon összejött az élet, diploma után 4 évig utazgatott, itt-ott dolgozott, járt már csomó helyen (pl. Új-Zélandon), és Thaiföldön társtulajdonos egy búváriskolában meg hasonlók..szóval csodálom. Bárcsak nekem is összejönne valami hasonló élet. De belegondolok, hogy mégis miből kezdett el utazgatni? Szóval ebben a tekintetben kicsit pesszimista vagyok. Ma meg megfogalmazódott egy gondolat a szakdolgozatommal kapcsolatban. :D Mert, hogy nekem hamarosan ilyet is kell írni..de szuper lenne, ha a téma ami ma eszembe jutott az jó lenne meg minden. :D De addig még annyi minden van..le kéne raknom 2 nyelvvizsgát is, ráadásul szakmait. Elkezdtem angolra járni, de ami azt illeti egy rakás *** az egész, nem is nagyon tanulunk, magunktól csináljuk a feladatokat könyvben és megoldókulcsból ellenőrizzük..nagy cucc..szóval még emiatt is aggódom. Arról már ne is beszéljünk, hogy franciából is kell egy SZAKMAI..könyörgöm, azt a minimális tudást is elfelejtettem ami eddig megvolt, tehát totálisan az alapoktól kell kezdenem majd. Remélem azért összejön. Ami azt illeti, most túl sok a tervem. Nyáron meg akarom csinálni a jogsit is, habár én eléggé ellene voltam, de be kell látnom, hogy nem lehet meglenni nélküle. Már nem mintha én kocsival szeretnék járni, csak gondolok a jövőre, amikor külföldön leszek valahol. :D Még jól jöhet, ha tudok kocsit vezetni az tény. Tehát most jogsi, 2 nyelvvizsga, természetesen kéééésőbb majd egy diploma. :D Ami még mostani tervezet az Zsófival közös projekt, szeretnénk megépíteni a Gyűrűk urás helyszíneket, először is Völgyzugolyt. Bár még mindig csak tervezzük a tervezést. :D Ajh, pozitív hangulatúnak szántam ezt a bejegyzést, hogy közöljem például a siető emberekkel, hogy nyugodjanak már le. :D Eszméletlen, hogy mindenki majd fellök miközben rohan a villamoshoz. :D Általában max 10 percig kell várni a következőre...induljon el mindenki előbb és úgy tuti nem késik el. :D Slow down people. :D Komolyan.. :D Ami még eszembe jutott...hogy a pasi aki előadást tartott nekünk..szóval ő megint csak fájdította a szívemet. :D Úgy éreztem, hogy nekem egyből el kell mennem külföldre. :D Ugye tervben van egy Ausztrália, de ami azt illeti, azt későbbre tartogatom, most nem akarok halasztani és maximálisan ki akarom majd élvezni a lehetőséget. Ha lehetséges, még ott is végezném a féléves szakmai gyakorlatomat is, bár ez eléggé kétséges. Most nyáron meg mentem volna én szívesen Angliába dolgozni, csak lekéstem a jelentkezést egy melóra, bár kövi nyárra már elég erősen be van tervezve. De most maradok itthon, és valószínűleg pár napokra belekóstolok a munka világába, jobban mondva az én jövendőbeli szakterületemre. :D Bár még ez sem biztos, mondjuk elvileg anyu segít majd benyomni pár helyre kapcsolatok révén. :D De még mielőtt valaki hőbörögne, annyiról van szó, hogy fizetés nélkül csak megnézném hogy működik például egy utazási iroda meg ilyenek. :) Csak legyen már mit írni abba az önéletrajzba. :D Ja, egy személyiség teszt amit órán csináltunk kiadta, hogy én tiszta diktátor vagyok, és egoista (nem tagadom :D) meg utálnak az emberek és hasonlók. :D Oda volt írva, hogy ez a személyiség típus milyen hírességekéhez hasonló, mondjuk engem jobban érdekeltek a kitalált karakterek (itt is a személyiségük volt a lényeg)..és kijött, hogy olyan vagyok, mint például Sauron, Gandalf, Hannibal Lecter, Palpatin..jó, Gandalf még oké de a többi gonosz és ez így bíztató. :D Na mindegy..huh, hosszú lett a bejegyzés és szerintem csapongó gondolataimnak a felét sem adtam ki magamból. :D
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése