2012. március 13., kedd

Hétvége

Igen, megint magyarul, mert most meg így érzem jónak :D Megint összegyűlt pár dolog, amiről már tényleg írnom kéne, szóval meg is teszem :D Kezdjük például a hétvégével: Szlovákiában voltunk a nagyimnál. Pénteken mentünk és vasárnap már jöttünk is haza, csak egy villámlátogatás volt, ugyanis nagyim új lakásba költözött (eddig nagybátyámékkal élt, 6-an éltek egy lakásban, plusz mikor mi mentünk 3-an a kutyával..káosz :D). Mondjuk kicsit vicces, mert nem költözött messzire, ami azt illeti, egy panelben lakik ugyan azon az emeleten mint eddig, csak a régi lakásával szembeni lakásban. XD Annyira vicces volt, hogy unokatesómék csak így pizsiben átmészkáltak, meg mi is, ebédelni egyik lakásban ebédeltünk, aludni a másikban. XD Mindig ha valakit kerestek, akkor az volt a válasz, hogy a szomszédban van. XD Na szóval roppant vicces volt. :D Szombaton elmentünk Tescoba, bevásároltunk nagyimnak mindent amire még szüksége volt az új lakásban. *-* Aztán meg sikerült rávennem apámat, hogy menjünk valamerre, így kimentünk és lefényképeztem a Tátrát *-* Olyan szép volt. :) Meg végre szereztem Anitának vodavoda vizet, és aaannyira örült neki, hogy na. :D Nagyjából ennyi volt szlovákia. Jó, még volt pár halálközeli élményünk hazafelé úton, odafelé meg megbüntettek minket a rendőrök. XD Ja meg választás volt kint, kampánycsend nuku..nagyim meg egész nap tiltakozott meg minden, erre este 8-kor apám poénból megjegyezte, nem menne-e mégis szavazni, erre nagyim bemondta, hogy igen! xD Így apám elvitte szavazni, 2 órával a vége előtt. xD Hm..szombaton volt a svéd eurovíziós dalfesztiválra válogató bigyó izébizé döntője, tehát, hogy kit küldenek a svédek majd az eurovízióra. Nem tudtam kint nézni a cuccot, de mikor meghallottam, hogy nem Danny nyert..T_T Már nem is szurkolok a svédeknek D: Szóval csalódtam T_T Azt hiszem többről akartam írni, de már nem tudom igazán, miről :/ Szóval csak ennyi.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése