2012. március 2., péntek

KaloCon

(Most kivételesen magyarul :D)

Nehéz szavakba öntenem a múlt hétvégét, de muszáj lesz, mert ezt a sok baromságot meg kell örökíteni valahogy :D Szóval ismét KaloCon volt, meglepő módon Kalocsán. Odafelé a buszmegállóban összefutottam Ildivel, Jakoval és Krizzel (nem tudom, hogy megfelelő-e a megszólítás amúgy xD), és együtt amazing volt az oda vezető 2,5 órás út. Vicces volt így tapasztalni, hogy valaki rajon Orlando Bloomért, és kívülről fújja ő is a Gyűrűk ura titkos naplókat xD Aztán megvártuk a maradék embereket is a megállóban mikor odaértünk és mikor mind megvoltunk, elvonultunk. Egy darabig csak úgy elrepült az idő, nem is tudom mit csináltunk, asszem tömtük a fejünket meg iszogattunk..széles volt a választék xD Ja és Andiék szondáját fújogattuk, rájöttünk, hogy minél többet iszik az ember, annál kevesebbet mutat xD Hm, aztán volt Just dancelés is. Aztán 8-kor elkezdődött a csoda, vagyis a Svéd Eurovíziós elő válogatós izébizé, amit élőben online figyeltünk. Volt ott nyakas nőtől kezdve madárkán keresztül minden xD Korda Gyuriék azaz az öregek..és tovább jutottak D: De akkor ott volt a Dynazty is *-* Őket elneveztük Neandervölgyi LinkinParknak XD Ésés láttunk nagy táblákat, hogy Danny, és mi már akkor tudtuk, hogy ez csak valami amazing dolog lehet, úgyhogy eldöntöttük már látatlanban, hogy ő lesz a kedvencünk. xD És akkor megjelent Danny és fúú, látványos volt *-* És Danny továbbjutott és a Dynazty-nek is van még esélye *-* És akkor neten még megnéztük az előző fordulósaknak is a videóit, és megtaláltuk Ulrikot, aki totálisan uke. XD És itt elkezdett megfogalmazódni a dolog, vagyis az AMAZING FAMILY xD Össze pairingeltük Danny-t és Nils-t (a Dynazty-ből) és kitaláltuk, hogy a gyerekük lesz Ulrik. XD Később meg a videók amikre ráakadtunk..Erik Saade x Danny o.O OMG az igazi sokk volt xD Hm mi történt még..jah amikor vége lett ennek a műsornak, akkor olyan fél 11 körül elmentünk meglátogatni Dzsenit munka közben xD Szegény egész éjjel dolgozott..de azért azt hiszem örült nekünk X3 A sok hülye beszabadult egy mini kocsmába, felpezsdítettük az életet, szerintem annyi embert még nem láttak egyszerre korábban. xD És akkor a zenegépben meg mindenféle szar zenék mentek, és mi benyomtuk a Sexy and I know it-ot és véletlenül sikerült 3x is kiválasztani, tehát a kocsmában levőknek már nagyon elegük lehetett a szexiségből. xD Ja meg elmentünk wc-re (mert előtte sikeresen kinyírtam Andiéknál a klotyót -.-"), és így bementünk 5-en az egyszemélyes wc-be XD Jó ott ilyen nagyon mini előtér volt és ott nyomorogtunk, de kíváncsi lettem volna mit gondoltak mikor így kijöttünk 5-en xD Aztán hazamentünk, megjavult a wc úgyhogy boldoccság volt. xD Aztán hm, nézegettünk videókat, pl. felvilágosítottam Ildiéket, hogy az Ukránok anno mivel nyerték meg az Eurovíziót XD Ziben ziben amaziiing. xD Ja amúgy meg az amazing-elés onnan jött, hogy Danny számának az volt a címe, hogy Amazing szóval..ez lett a hétvége kulcsszava. xD Időközben még héliumos lufiztunk is..vagyis szívtuk a héliumot xD Sajnos csak egy kis részét vettem fel D: Mindezek után még elvoltunk..egészen reggeli fél 7-ig..akkor mindenki beájult az ágyba pedig elhatároztuk, hogy nem is fogunk aludni xD Aznap (vasárnap) már nem sok mindent csináltunk, ebédeltünk, aztán meg mindenki lassan elszálingózott D: Aztán mi is hazaindultunk megint 4-en, de most rohadt sokan voltak a buszon -.-" 'Szerencsére' nekünk volt helyünk xD Nos igen..a valakit nyomjunk fel előre aki helyet foglal taktika bevált. XD Összességében rettenetesen élveztem ezt a hétvégét, megismertem új embereket is és nagyon jól elvoltam velük *-* Ami azt illeti kicsit ketté szakadt a társaság, de nem tudom, nekem ez nem volt annyira rossz érzés mint máskor lett volna mondjuk..szóval elvoltam így :D Amúgy nem vagyok valami nagy barátkozós típus, mégis azokkal voltam el leginkább most akiket egyáltalán nem ismerek vagy csak kevésbé o.O És istenem, mégis szeretve éreztem magam X3 Jó érzés volt, hogy ott kiálltak értem mikor már kezdtem teljesen elkeseredni az elrontott klotyó miatt xD *-* És annyi amazing baromságot hordtunk össze, hogy szerintem már el is felejtettem egy csomót, az kellett volna, hogy felvenni az egész napot/estét, hogy minden meglegyen örökítve az utókor számára xD Egy szóval: IMÁDTAAAAM :D

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése