2012. július 25., szerda
Minden szuper
Kicsit sem érzem magam most csalódottnak..mindent a rohadt pénz irányít, MINDENT. Kicsit vicces, hogy a Kodolányi idén már nem is indít, egyetlen egy államis szakot sem. Persze, pénzért be lehet kerülni, de gondolom még emeltek is a tandíjakon. Oké, lehet, hogy engem már nem érint, de már esküszöm félek, hogy valahogy a megmaradt államisokat is kipaterolják. Mondjuk azzal a kis szerződéssel, hogy a suli után 7 évig Magyarországon kell dolgozni. Aha, nagy francokat, inkább valahogy összeszedem azt a pénzt, csak ne kelljen ezen a nyomortanyán többet maradnom, mint amennyi szükséges. Mellesleg ami jobban felbosszantott az az, hogy 2 szakról, ahova nemtudom, jár minimum 300-400 ember, 1 embert vesznek át államira. Jó, tavaly sem volt sok, de azért tavaly 6 embert vettek át, nem csak 1-et. Levelezőről meg persze 7-et vesznek át, nekik úgyis kevesebbet kell fizetni költségesen (Y). Igazából nem a Kodolányi baszott fel, habár az is, de ami jobban fáj az a Jacksontánc elmaradása. Pénzügyi okok miatt elmarad idén az "örömtánc". Zseniális, tényleg, mintha nem azt hírdették volna egyfolytában, hogy közösség, jókedv, móka, kacagás, csak érezzük jól magunkat. Oké, megértem, hogy kell hozzá pénz is, nade hagyjuk már, hogy tavaly sztárocskák énekeltek ott, meg ilyen próba olyan próba gigantikus termekben..Eddig is voltak oktatóvideók, semmibe nem kerülnek, mindenki meg tudja tanulni arról a táncot, az egyedüli amiért talán fizetni kéne az a zene már az eseményen. Ne mondja senki, hogy ha mindenki beleadna egy kicsit, akkor több mint 500 ember ne tudná összehozni..Ez egy rohadt nagy csalódás volt, mert azt hittem tényleg a közösség számít, meg az, hogy jól érezzük magunkat, erre cseszett pénzügyi okok miatt elmarad..Olyan jó ez a mai nap, ez az egész év, az egész élet. Bárcsak visszamehetnénk olya időkbe, ahol nem a pénz volt a központja mindennek..
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)