2012. április 13., péntek

Tetoválás

Szóval megérdemel ez is egy bejegyzést. :D Már elég rég elhatároztuk Zsófival, hogy csináltatunk közös tetkót, de mindig megmaradt csak ötlet szintjén meg nem tudom. Nagyon ötletünk sem volt, hogy milyen mintát szeretnénk, aztán kitaláltuk, hogy legyen egy tünde felirat (mindketten szeretjük a Gyűrűk urát meg amúgy is, ritka), és azt is kitaláltuk, hogy mellon legyen, ami barátot jelent. :D Először az ujjunk oldalára szerettük volna, de azt mondták nem javasolják, meg kicsiben nagyon összeolvadna, úgyhogy a lábfej mellett döntöttünk. Azt is kitaláltuk, hogy április 13.-a az ideális időpont több szempontból is. :D Először is 2010-ben ekkor adtunk először vért, és az egy elég vicces nap volt. :D Másodszor péntek 13. van :DD Na a lényeg, hogy ma oda mentünk a Westendbe, már jóval előbb ott voltunk pedig csak 5-re voltunk beírva. Előtte mászkáltunk, vásárolgattunk, stb. Aztán odamentünk egy 15 perccel korábban mert már nem tudtunk mit kezdeni. Kb. 5-kor neki is vágtunk a dolognak, Zsófit nyomtam előre több okból is. :D Így nem tudott elmenekülni, másodszor pedig felmértem a terepet. :D Nagyjából 25 perc alatt kész lett, nem is ordított meg semmi, bár én így is félve ültem a székbe. :D Nekem még hamarabb is elkészült, kb. 15-20 perc alatt (mert nem pofázott meg röhögött annyit a csávó :D). Aki azt mondja nem fáj az hülye :D Lehet azért volt fájdalmasabb, mert lábfej az amúgy is kényes hely, de komolyan, nem volt egy álom. :D De legalább meg van, kész van, szép és jó. :D Így már nem szabadulunk egymástól. :D

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése