2011. június 13., hétfő
Hétvége
Hmm..ugyan nem minden nap írok, de azért igyekszem gyakrabban. Miután pénteken megtudtam, hogy megbuktam közgázból, első dühömben megmondtam anyámnak, hogy megyek velük a kihalt telekre, amit amúgy ki nem állhatok, de gondoltam net nélkül majd jó sokat fogok tanulni. Aha nem. Bármi érdekesebb a közgáznál, még a szobát betámadó hangyák is érdekesebbek voltak. Na mindegy, valamicskét azért csak haladtam az anyaggal, aminek azért örülök. Még csak halálra sem untam magam, pedig számítottam rá. Vasárnap már nagyon be voltam sózva a Forma 1 miatt. Ugyan lemaradtam az időmérőről előző este, de megálmodtam, hogy Alonso fog nyerni (természetesen ő a kedvenc már évek óta <3), és nocsak, 2. helyről indulhatott a versenyen. Gondoltam ezaz, meg lesz az a győzelem. Erre Button kiüti. Nem kicsit voltam mérges és csalódott. Mondjuk az egész verseny vicces volt ezzel a hatalmas esőzéssel, de büszke vagyok magunkra, hogy mind a 4 órát végignéztük. Azért sokkal jobb itthon. A közgáz még mindig nagyon aggaszt, félek, hogy nem sikerül, pedig csak egy 2-es kell, az már csak meg lesz ennyi tanulás után. Majd rámegyek kifejezetten azokra a kérdésekre, amik a minta vizsgákban vannak, az összes elméleti kérdést idolgozom, elvileg csak azok közül fog kérdezni. Furcsa, még az a remény is felébredt bennem, hogy ha ennyit tanulok, akkor a 2-es a tuti, de akár még jobb is lehetek. Akár 3-as is lehet, aminél már kiugranék az ablakon az örömtől, nem is beszélve arról, ha esetleg 4-es lenne. De inkább nem élem magam bele, jó lesz nekem a 2-es is, csak legyen meg, még a 2-essel is megvan az a 4,27-es átlag. Huh, hirtelen ennyi. Nyarat akaroooooook!!!
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése