2011. június 10., péntek

Csalódás

Igazából..ugrott kb minden amit tegnap írtam. Ma megtudtam, hogy a közgáz vizsgám elégtelen lett. Jelentkeztem pótvizsgára és már el is kezdtem megint tanulni..de eléggé a földhöz vágott. Reméltem, hogy meg lesz a 2-es, nem kívántam volna többet, csak egy szánalom 2-est. Így nem kezdhetek bele a nyárba, de nem ez aggaszt a legjobban, hanem az átsorolás. Ha a közgáz nem sikerülne, akkor ugrott a lehetőségem arra, hogy átvegyenek államira. Pedig nagyon szeretném. Hiába tanulom ezt a rohadt közgázt, nem bírom megtanulni, egyszerűen nem értem, bonyolult ez nekem. De nem baj, most ezt a 10 napot csak arra szánom, hogy tanuljak, hátha így még jobbat is összehozhatok mint 2-es, de én már annak rettentően örülnék. Hétvégén le is megyek anyámékkal a telekre, bár nem terveztem, utálok ott lenni, hisz nincs net, és tele van bogarakkal az egész. De így nem baj, ha nem lesz net 3 napig, legalább addig is a közgázzal foglalkozok, és a bogarakra is találtam megoldást. Nem érzem jól magam. Nem tudom miért, talán emiatt a bukás miatt, de nem vagyok jó. Most már tényleg csak reménykedhetek. Nyarat szeretnék már, tényleg lustulni.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése