2013. március 29., péntek
Élvezet álmodni
Úgy látszik a blogom már csak hülye álmaim tárháza lesz. De nem baj. :D
Megint furát álmodtam. Valami olyan suliba jártam, ami egyrészt nagyon sok emeletes volt, másrészt volt egy olyan csoport benne diákokból, akik a biztonságra vigyáztak, de nem ám csak sima bűnözők ellen, hanem pl. wargok ellen (igen..lotro-ban tegnap kb. 150 wargot kellett leölnöm egy csávóval együtt xD). És Santana volt a társam, akivel általában felügyeltük a folyosókat. És amikor az álmom volt akkor épp óránk volt de nekem mennem kellett ellenőrizni a folyosókat, persze ez a tanároknak annyira nem tetszik. Közben valahogy megismerkedtem egy nagyon jó fej tanárral, aki mellesleg Richard Gere volt (wtf? xD) és Mr. Smythien-nek hívták (dupla wtf, megint kicsit glee érzés) és volt egy hatalmas kutyája, akitől féltem, mert a wargokra emlékeztetett, de a kutya meg bírt engem és összehaverkodtunk. Aztán többször találkoztam valahogy a folyosón ezzel a tanárral és megkedveltem, persze nem akartam kimutatni. Aztán mikor elmentem a termünk előtt ahol óra volt, látta, hogy már vége van az órának és csak Santana van ott, mert hogy később ment be az ellenőrzés miatt. Mikor bementem akkor nekem is ott kellett maradnom. Az a tanár aki ott maradt bent velünk valami nagyon nagy rohadék volt, Santana kb. elmenekül mikor bementem, és egyedül maradtam a tanárral, akinek ott volt a nője is és ketten kezdtek el piszkálni meg konkrétan pl. elkezdték ollóval vagdosni a kezem meg ilyenek. A legfurább az volt mikor a bőrömbe belevágtak és elkezdett foszlani a bőröm mint valami ruha (T_T). Aztán valahogy vége volt ennek, kiszabadultam és végre haza akartam menni, de akkor már valami bevásárlóközpontban voltam ahogy mentem kifelé, és láttam, hogy egy helyen várakozva ülnek valami celebek, de egyet sem tudnék megnevezni. És kiderült, hogy ők ott most tartaléknak vannak, a tv-ben épp valami más celebek szerepelnek, erre az egyik tartalékos elkezdett ott a többiek között menni, hogy van-e mikroportjuk és összeszedett párat és elindultak a kamerák felé (egyébként nagyon Eurovíziós hangulata volt valamiért :D). Elkezdtem követni őket, de ekkor szembefutott velem Mozart L'opera Rock-ot énekelve Florent és Solal (xDD), én meg elkaptam Tina karját (valahogy hirtelen odakerült) és elkezdtünk futni Frolent-ék után énekelve (XD). Aztán egyszer megálltak valakivel fényképezkedni és énis odanyomtam a telefonom Tina kezébe, hogy fényképezzen le velük, meg fordítva is megcsináltuk. És ekkor már nagyon éreztem, hogy fel kéne kelni, ez az utolsó rész már kb. félálomban jött. XDDD Tegnap meg azt álmodtam, hogy Afrikába mentünk osztálykirándulásra, és ott voltak néger törzsek kis kunyhókban, akik nem szerették, ha fényképezzük őket, és dönthettünk a hazafelé útról, hogy azonnal egy kétes biztonságú repülővel, vagy 3 óra várakozás után egy kicsit biztonságosabbal. Aztán hirtelen már a telkünkön voltam anyumékkal, és New York-ba akartam menni, és felhívott Blaine aki a pasim volt és sajnáltuk, hogy nem tudunk találkozni, aztán kifutott egy csaj az erdőből akinek bokáig érő szőke haja volt, és rohantam utána, hogy le tudjam fényképezni és meg tudjam mutatni Zsófinak. Ja és a telkünk kertjében is néger törzsek éltek de ők sem szerették, ha fényképeztük őket (xD).
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése