2011. december 28., szerda

Álom ismét :D

Rég nem írtam ide :/ Azóta túl sok minden történt, hogy mindent elmeséljek, ezért most csak a tegnap esti álmomról írnék, mert valami hihetetlenül jó volt :D Életem leghülyébb és legjobb álma volt. Benne volt minden aminek benne kellett lennie :D Először valami fura épületnél voltunk Zsófival..várakoztunk, mint később kiderült valami művészeti szakkörre. Felfelé menet még el is tévedtünk pedig már állítólag sokszor voltunk ott xD Ahogy bementünk, hatalmas tömeg volt ott és nem értettük miért..aztán rájöttünk, hogy azért, mert ott vannak a Merlin (sorozat) színészei :D Kicsit bosszantott, hogy míg mi rendesen jártunk az órákra addig mások csak úgy benyomultak hirtelen. A tanár meg is kérdezte, hogy ki volt már minimum kétszer, és akkor mi büszkén feszítettünk ott xD Végül sikerült leülnünk és akkor hirtelen már Anita is ott volt, az ölemben, mert nem fértünk el máshogy xD Eléztem jobbra és így mellettünk ült Colin Morgan o.O Én próbáltam nem elájulni, Anita meg még kérdezett is tőle valamit. És Colin meg megszólalt, hogy ha válaszol akkor ugye nem találkozunk többé? (gondolom elege volt már a fanokból) Én meg megmondtam neki, hogy gonooosz. xD És akkor ott nevetgéltünk meg beszélgettünk vele, közben meg Bradley James tudom is én mit csinált a terem közepén xD Aztán meg már hirtelen nagyobb lett a terem meg minden, és több szereplő is ott volt, pl. Antony Head. Nem tudom, hogy bírtam visszafogni magam, de valahogy sikerült :D Olyan érzés volt mint egy ComicCon lehet amikről láttam felvételt, hogy ott leülnek a színészek és akkor beszélgetnek miközben az emberek meg ott ülnek és nézik őket (és nyáladzanak xD). Emlékszem, hogy azon problémáztam, hogy nem hoztam el a szemüvegem, aztán hirtelen már Tina is ott volt, és kölcsön kaptam tőle 5 percre a szemüvegét, és akkor Antonynak volt valami megjegyzése, hogy a szemüveges lányok okosak, vagy valami ilyesmi, én meg kicsit felháborodtam, hogy miért csak a szemüveges lányok okosak? xD Aztán kutakodtam a táskámban és meglett az én szemüvegem is hál istennek (ezért nem szóltam semmit végülis xD). Ekkor valamiféle szünet volt, és az emberek nagy része kiment a teremből és akkor ment Antony is kifelé. Az ajtón valami felirat volt (asszem ne kopogj akart lenni, de angolul, és akkor valahogy úgy nézett ki, hogy don't bump, ami ugye valami ütést is jelent), erre ahogy Antony ment kifelé, megnézte a feliratot, és elkezdte mondani, hogy miért van kiírva, hogy ne 'üss' és így nekiment párszor direkt az ajtónak csak, hogy minket szórakoztasson, mi meg ott röhögtünk rajta xD És az egésznek olyan jó hangulata volt, tiszta fangörcs, de a színészek meg mintha mindig ránk néztek volna és jól érezték volna magukat a mi társaságunkban. :D Amúgy meg megjött délelőtt a Merlin dvd-m, úgyhogy totális a boldogság *-*

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése