2012. január 4., szerda

Going english

I feel like I want to speak in english everywhere, although I can't really. :D I'll have to learn the grammar things more if I want to go on with that. And also very few of my friends can speak english properly so I don't really have anybody to excercise with. :/ I have plans for going abroad maybe to Australia or England..I just want to learn no matter what, cause in the 21th century I'ts a power to know english :D Really, who doesn't know the language is all but lost in this world. It feels good when I want to read or watch something, and it's just in english, that I can watch it as if it were in hungarian and it doesn't bother me, I don't have to wait for translations. :D So I just decided to write my blog in english too, just to practice. :D

Úgy érzem, hogy leginkább mindenhol angolul beszélnék/írnék, bár nem igazán tudok. :D Meg kéne tanulnom a nyelvtani dogokat is, ha igazán jó akarok lenni. És sajnos kevés barátom tud csak rendesen angolul, így nincs igazán kivel gyakorolnom. :/ Már jó ideje tervezem, hogy kimegyek majd külföldre, Ausztráliába vagy Angliába..csak meg akarok tanulni rendesen angolul, mert a 21. században angolul tudni hatalom. :D Komolyan, aki nem tud angolul az majdhogynem el van veszve ebben a világban. Remek érzés mikor olvasni vagy nézni akarok valamit, ami mondjuk csak angolul van, és ugyan úgy el tudom olvasni/meg tudom nézni mintha magyarul lenne, egyáltalán nem zavar, és nem kell semmilyen fordításra várnom. :D Szóval elhatároztam, hogy angolul is írom majd ezt a blogot, hogy gyakorolhassak. És természetesen azért magyarul is leírom a dolgokat, hogy mindenki (már aki olvassa ezt egyáltalán xD) megérthesse. :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése