2012. január 20., péntek

Good day

I'm just writing the few things that happened to me today. I've bleached my hair, and now I'm completely blonde. :D Well..a bit yellow-blond. :/ :D But I love it. It took almost 4,5 hours, I was sooo bored, but finally I've got home at 7:30pm. :D And when I arrived home, there was a box. *-* I don't know how, maybe my parents met the postman or something, but it was there. :D My figures arrived from London. *-* Theye're so beautiful and perfect. *-* That's all, I know it's short but only these thigs happened to me today, but it was a good day. :D

Csak leírom azt a pár dolgot ami történt ma velem. Kiszőkítettem a hajam, és most teljesen szőke vagyok. :D Vagyis..egy kicsit sárgás-szőke. :/ :D De imádom. Majdnem 4,5 órába telt amíg elkészült, és halálra untam magam közben, de végül csak hazakerültem este fél 8-kor. :D És mikor hazaértem, ott várt rám egy doboz. *-* Nem tudom, hogy csinálták, lehet, hogy a szüleim elcsípték a postást vagy valami, de itt volt és ez a lényeg. :D Megérkeztek a figuráim Londonból. *-* Olyan szépek és tökéletesek. *-* Hm, ennyit akartam csak, tudom nem sok, de csak ennyi történt ma velem, mégis, szuper nap volt. :D

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése