2012. január 19., csütörtök

No reason

I've no speacial reason to write, but I just want to. :D I don't want to go to school again, it's soooo good to be home and doing nothing. :D I've no problem, I'm free, yay! :D Oh and this post is gonna be a bit random, I'm gonna write down whatever comes to my mind. :D I'm a bit upset, cause I've ordered 2 figures from London, and they still didn't arrive. I'm just so impatient.. :/ Anyway, I just realised I have a thing for blondes. I don't have any ideal, but it seems like I always have a crush on blondes. :D First Scott Caan (Danno), then Alexander Skarsgard (Eric) and now Bradley James (Arthur), and oh yes, still Legolas :D I know he's not real but Orlando Bloom with blonde hair..aww :D But I love dark haired men too *-* Like Benedict Cumberbatch (Sherlock) and of course Orlando Bloom again, now with dark hair :D xD Another thing I'm excited about..is the tattoo we plan with Undi *-* It's gonna be soooo fuckin good :D But it's a secret so I'm gonna block some people from seeing this post x'D And I've got another secret ;D Tomorrow *-* It's so excting, and I can't wait to see the reactions of people xD Only my mom and two friends know about it soooo *-* Oh and I just remembered a funny thing. It's like daddy's week or something. :D I've been watching tv, and there was a film and the main actor was James Caan (Scott's dad), and there was some other programe, and in it they mentioned Stellan Skarsgard (Alexander's dad). And I was like moooom It's my favorite actors daaad! :D I  just have to tell you that, cause it's funny :D When my father wakes me every morning at 6:40..it's just the funnies time of the day, cause at that time I'm usually half awake, but still dreaming. :D For example a few days ago, I was dreaming, I talked to somebody (it felt a bit like I was Sherlock o.O), and my dad came in and told me that it's time to wake up. And there comes the funny part. :D In my dream, I've heard him, and told him thanks (not aloud, just in my mind), and continued telling something. And then I realised in my dream, that oh, that's it, I have to wake up. :D Something always happenes, and then I just wake up laughing :D I've a lot of things in mind to write about, but now..I can't remember any more .__.' It's annoying..but that'a all so far! :D

És akkor magyarul is :D

Nincs különösebb okom, hogy írjak, egyszerűen csak kedvem van. :D Nem akarok suliba menni, olyan jó itthon lustulni egész nap. :D Semmi gond, szabadság, yaaay! :D Ja és kicsit össze-vissza lesz ez a bejegyzés, mindent leírok ami csak eszembe jut. :D Kicsit ideges vagyok, mert rendeltem 2 figurát Londonból és még mindig nem érkeztek meg. Már annyira türelmetlen vagyok... :/ Egyébként rájöttem, hogy bejönnek a szőkék. Nincs ideálom, de úgy néz ki mindig valami szőke jön be. :D Először Scott Caan (Danno), aztán Alexander Skarsgard (Eric) és most Bradley James (Arthur), és persze Legolas még mindig. :D Tudom, hogy ő csak kitalált karakter, de Orlando Bloom szőkén..aww :D De a sötét hajú pasik is bejönnek *-* Mint például Benedict Cumberbatch (Sherlock) és persze Orlando Bloom sötét hajjal. :D Más ami miatt nagyon izgulok..az a tetoválás, amit Undival tervezünk *-* Szuper lesz :D De ez titok, úgyhogy azt hiszem pár ember elől letiltom ezt a bejegyzést x'D És van még egy titkom ;D Holnap *-* Olyan izgi, már alig várom, hogy hogy fognak reagálni rá az emberek xD Csak anyu, meg 2 barátnőm tud róla (meg a kozmetikusom de nem számít xD) úgyhogy.. *-* Oh és most jutott csak eszembe egy vicces dolog. Mintha apukák hete lenne vagy tudom is én. :D Néztem a tv-t, és volt egy film, amiben James Caan volt a főszereplő (Scott apja), aztán volt valami műsor amiben meg Stellan Skarsgardot emlegették (Alexander apja), én meg egyfolytában csak: nééézd anyuu ez a kedvenc színészem apja! :D Ezt csak el kell mondanom, mert vicces. :D Mikor apám minden reggel 6:40kor felkelt...na az a nap legviccesebb pontja, mert olyankor még mindig félálomban vagyok, de azért észlelem a dolgokat magam körül. :D Például egyik nap álmodtam valamit, valakihez beszéltem (kicsit mintha Sherlock lettem volna o.O), és apám bejött, hogy szóljon, hogy ébresztő van. És akkor a vicces része. :D Álmomban hallottam, ahogy szól, és megköszöntem (nem hangosan, csak magamban), és folytattam a beszédemet. Aztán álmomban rájöttem, hogy ja oh, nekem fel kell kelnem. :D Mindig történik valami vicces reggelente, és nevetve kelek fel. :D Egy csomó minden volt a fejemben, amiről írni akartam, de most.. nem jut eszembe semmi más .__.' Eléggé idegesítő..de ennyi volt mára! :D

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése