2011. szeptember 17., szombat
NincsSemmiCímÖtletem o.O
Tekintve, hogy szeptember 1.-én írtam utoljára, történtek dolgok, nem is kevés :D Nem tudom írtam-e a tárgyfelvételről, ha nem, ha igen, most akkor is megérdemel pár szót :D Tárgyfelvétel=totális megsemmisülés. Mikor megtudod, hogy mikor lesznek az órák, és összeállítasz egy tök jó kis órarendet, még el is hiszed, hogy hmm, ez a félév nem is lesz olyan szar, korán végzek, stb. Na a tárgyfelvétel összetöri minden álmod, rávesz, hogy minden nap 8:30-ra kelljen bejárnod, olyan tanárhoz kerülj aki nagy valószínűséggel szarul tanít, stb. Sulival kapcsolatban így meg volt az első sokk :D A második sokk az iskolával kapcsolatban, hogy 12.-én elkezdődött :D Mit is mondjak így 1 hét után, most még nem volt vészes, mondjuk már a héten feladtak vagy 3 beadandót, meg tudom is én, már kb 2 hét múlva zh meg minden..szóval remek xD Na jó, hanyagoljuk a sulit :D Ma voltunk tornázni Zsófival, volt valami ingyenes nap egy fitness teremben :D Elterveztük, hogy nami bemegyünk a zsírégető tornára, a pilatesre meg kangoo-ra is megyünk mind ezek után. Na a zsírégető torna kicsit lefárasztott minket, leginkább szerintem agyilag :D Életemben nem röhögtem még ennyit xD Xco vagy mi a fasz, mintha koktélt ráztunk volna komolyan x'D Na mindegy..aztán a végén jöttek be a pilates-esek, és már gurigatták elő a nagy labdákat..na akkor mi szépen szolidan kiosontunk, hogy nanee :D Mentünk, hogy feliratkozzunk kangoora, hát pont nem volt hely, de aztán mégis lett kettő..de aztán meg mi gondoltuk meg magunkat :D Na ennyit a tornáról :) Körbekérdeztem pár ismerőst, hogy csináltassak-e a másik oldalra is ajak piercinget..és meglepően a nagy részük nemet mondott :D De volt kb. 3 aki igent mondott, úgyhogy úgy döntöttem, hogy kedden elmegyek és megcsináltatom :D Bár már ma megint elbizonytalanodtam xD Hajaj..szerintem egészen keddig rejtély lesz, hogy döntök :D Hm..a múltkori durva eset után azt hiszem gyűjtöttem egy kis erőt, most egész pozitív vagyok, és leginkább a saját érdekeimet nézem, nem azt figyelem, mások mit várnak el tőlem :) Szóval boldog vagyok, a gonoszakat szépen lassan felejtem el, már csak nevetni tudok rajtuk :) És még mindig éljen Danno, Steve és a hatalmas svédem (Eric xD) :D
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése