2011. szeptember 19., hétfő
Unalom ismét :D
Nos, csak unatkozom miközben várom, hogy betöltsön a sorozatom és gondoltam írok pár szót :D Szóval igen, most rá vagyok kattanva a True Blood-ra :D egész jól haladok, mindjárt jön a 3. évad xD kár, hogy mindjárt ki is végzem..mit fogok én akkor nézni? o.o Meg kell szereznem könyvben, elvileg kicsit több Eric van benne :D Hm najó, hagyjuk a témát :D Igazából azt hiszem lebeszéltek az emberek arról, hogy csináltassak a másik oldalra is ajak pc-t, pedig nagyon szerettem volna..de ha mindenki azt mondja, hogy úgy már nem lenne szép..még ha azt mondanák, hogy az már sok, vagy tudom is én, eltúlzom a pc-ket vagy valami..akkor még elmenne, nade, hogy nem lesz szép..így már nem oké :) Egy kis megerősítést vártam, mert bizonytalankodtam, erre még jobban elbizonytalanítottak :D Na mindegy, ezt is hagyjuk :D Mostanában folyton játszok az ötlettel, hogy ki kéne menni fél évre valahova külföldre tanulni Erasmussal..de egyrészt senki nem akar jönni velem, másrészt tartok tőle, hogy az angoltudásom nem is lenne elég..pedig úgy kimennék vagy Finnországba, vagy Svédországba, vagy Dániába, esetleg még Versaillesbe..milyen menő lenne már ezt mondai, hogy fél évet kint tanultam :D De ez is valószínűleg csak egy álom marad.. :) Közeledik a con..nyáron még annyira vártam, de most már kb egyáltalán nem.. :( Nyáron még úgy volt, hogy fúú, hatalmas PH-s csoport lesz, még fel is lépünk stb. Az hagyján, hogy nem lépünk fel, de a hatalmas csapat is kb ha 5 tagból fog állni..ebből Husi csak 1 napra tud jönni..szóval annyira már nem várom :/ Na mindegy, elvileg már kellőképpen betöltött a True Blood, szóval ennyit a blogról :D
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése