2011. szeptember 1., csütörtök
Jelenleg
Anita rámszólt, hogy illene már írnom a blogomba, mert unatkozik. :D Tehát összegzem egy kicsit az elmúlt napok eseményeit. Szombaton (aug. 27.) kimentem Holdfényconra, bár eredetileg nem akartam kimenni, mégis meggyőztek páran. Egy csapattal mentem ki, akiket lényegében még nem is ismertem, de ez nem volt akadály. Először 4-en voltunk, aztán hirtelen 5-en lettünk, de nem bántam, mert egy nagyon jófej csajszit ismertem meg ^^ Én Gakuponak voltam öltözve, és a csapat többi tagja is vocaloid cp-ben volt (kivéve a mi Cheshirénket xD). Nagyjából semmit nem csináltunk egész nap a mászkáláson kívül, de mégis, hihetetlenül jó volt. :) Hétfőn volt a Jacksontánc, amit már nagyon vártam. Kimentünk Tinával meg a barátjával. Az első helyszínen (a Hősök terén) kicsit akadozott a zene, és nem szóltak a mikrofonok, meg még fel is konferálták a 'flashmob-ot', de végülis leküzdöttük. A másik két helyszínen (Szent István tér és Millenáris park) viszont már fantasztikus volt minden, én nagyon jól éreztem magam és boldogan mentem utána haza. :) Kedden kaptam egy levelet a Kodolányitól, tudtam, hogy mi lesz benne, hisz kedd volt az utolsó nap, hogy értesíthettek az átsorolás eredményéről, de azt nem tudtam, mire számítsak. Mikor megláttam, hogy átvettek államira, fel sem fogtam először, sőt, még szerintem most sem fogtam fel igazán, hogy ez mit jelent. De hihetetlenül örülök neki, hisz ezt én értem el, és bebizonyítottam azoknak akik kételkedtek bennem, hogy igenis képes vagyok erre. Szerda unalmas volt azt kivéve, hogy lenyomtam itthon egy 90 perces tornát. :D Ma (vagyis csütörtökön) úgy volt, hogy bemegyünk Zsófival 8-ra a volt gimink évnyitójára, így beállítottam az ébresztőt 6:45-re, hogy legyen időm elkészülni. Ez mind szép és jó, de mikor magamhoz tértem nézem az órát..8 óra van..bassza meg. xD Zsófi pont akkor írt sms-t, hogy hol vagyok, írtam neki, hogy bocs, most keltem. xD De aztán gyorsan összeszedtem magam és fél 9-re oda is értem, pont az évnyitó végére. Aztán elmentünk Zsófival nyugatihoz, majd én bementem a westendbe vásárolni, és vettem egy szuper kis packman mintás táskát *-* Nekem nem kell fila táska és kész xD Agyfaszt kapok már tőlük, legszívesebben ahogy meglátok egy fila táskát kitépném az illető kezéből és azzal verném. xD Na, ennyit mára. :)
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése