2011. július 2., szombat
Sömmiség
Csak, hogy legyen Anitának mit olvasnia :D Ma nem sok történt, azt kivéve, h beparáztam, hogy megint miattam ázik az egész panel. xD Egyszer már volt, h pont nálunk volt csőtörés, én egyedül voltam itthon, nem bírtam elzárni a lenti csapot, a házmester sem sokat segített..nah akkor az egész, de tényleg az egész lakásunk elázott..a szőnyegek napokig száradtak de hát büdös is lett meg minden xD Most meg szintén egyedül voltam itthon, és mostam, pont leállt a mosógép, és tudni kell, hogy mindig attól parázok, h kiereszt a víz, mert volt már ilyen anyummal :D És hallom, hogy csöngetnek, de mire kiértem a házmester már pont ment be a liftbe és azt hallom, hogy azt mondja h most nem fogja elzárni a vizet. Rohanok be a fürdőbe, de sehol semmi, mondom ne szopasson senki ezzel :D Aztán kiderült h a 2.-on volt beázás, de nem tudtuk meg végül honnan eredt, de nem tőlünk az biztos :D Hm, most meg undival beszélgettünk az álmainkról, elszoktuk mondani a hülyeségeket. :D Azt mondta, hogy a Hawaii Five-0-val álmodott, mondom neki csak nem beszélek egy kicsit sokat róla? xD Mondta, hogy Dannoval álmodott o.O Én meg meséltem neki, hogy én meg Kono-val (a csapatban az egyetlen csaj, és nem szerepelt más a H50-ból az álmomban..o.o). Azt álmodtam, h szörf versenyen voltam, meg Kono is, és így dicsekedve mondtam neki, hogy a következő csapatos szörf versenyen is indulok, erre mondta, hogy ő is és megkérdezte, hogy kik lesznek a csapatomban. Én meg mint aki leplezni próbálja, hogy még sehogy nem áll, nagyon magabiztosan állítottam, hogy még senki, de addigra úgyis összehozok egy csapatot. xD Tehát vicces volt :D Közben meg most kitaláltam, hogy nekem kell egy kamera, még ha olcsó is meg minden, de akkor is kell, mindent meg akarok örökíteni, meg kisfilmeket csinálni esetleg :D Már ki is néztem párat, nehéz lesz beadni mondjuk anyáméknak xD Hm, mára azt hiszem ennyit :D
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése