2011. július 7., csütörtök

Utazás előtt

Gondoltam utazás előtt még írok egy bejegyzést, hogy Anita ne legyen annyira szomorú amiatt, hogy pár napra itt hagyom. Szóval holnap délután elutazunk Szlovákiába a rokonokhoz. Várom is meg nem is, fárasztó ott lenni, de évente egyszer csak kibírjuk. Hm, ma megint voltam tornázni, és kijelenthetem így 3 alkalom után, hogy ez soha sem lesz könnyebb :D Persze már nem olyan vészes mint elsőre, remélhetőleg többé olyan izomlázam sem lesz, bár aggódom, mert most vagy 6 alkalom kimarad a nyaralások miatt, meg amiatt, hogy 3 óra el is marad. Hát de ez van, max megint szenvedek egy hétig szörnyű izomlázzal. Akartam írni a mai álmaimról, mert hogy 2 is volt. Mondhatni 2 rémálom. Az elsőről nem is nagyon akarok írni, borzasztó volt, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy álmodhattam ilyet. Ha elmondanám valakinek, tuti őrültnek nézne. A második álom a világvégéhez kapcsolódott. Furcsa mód én azt álmodtam, hogy egy nagy özönvíz lesz, fogalmam sincs miért pont ez. Először bent voltunk egy elég sötét helyiségben, ahol ágyak voltak, az egész olyan volt mint egy alvó helyiséggé alakított raktár. Sokan voltunk itt, de leginkább a gimiből, mintha az összes osztály ott lett volna, de voltak ott mások is, például akiket kalocsán ismertem meg. Aztán hirtelen kinyílt a nagy kapu, azt jelentette, hogy amilyen gyorsan csak tudunk, ki kell rohannunk, mert eljött az idő. Kint kis golyó alakú 'fülkék' voltak, lábakon áltak és mindegyiknek nyitva volt az ajtaja. Odarohantunk egyhez, és Zsófi bemászott, de valamiért az nem volt jó, ezért bemásztam egy másikba és hívtam Zsófit is, de ekkor felkapta a szél a kis fülkéket, és egyfolytában Zsófinak kiabáltam, de azt hittem, hogy többé nem látjuk egymást..aztán mégis, mikor a szél lerakta a fülkéket, szóltam neki, hogy azonnal másszon át, át is mászott. Körbenéztünk a fülkében, volt benne víz, élelem és takarók, így a vízen lebegve kellett volna túlélnünk amíg nem jön segítség, de ekkor magamhoz tértem. Hát igen, ilyen baromságot is csak én tudok álmodni :D Legyen már augusztus..persze nem akarom a nyár végét, nem akarom a sulikezdést, de meg akarom már tudni, hogy átvettek-e államilag támogatottra vagy sem, ugyanis csak úgy a vicc kedvéért, kicsit nőtt a tét, mivel emelték a tandíjat. Jó nem olyan sokkal, de mit gondolnak, eddig könnyen kiperkáltuk a pénzt? Nekik így is egy rakat van, most komolyan tovább kell szivatni minket? Úgy látszik itt tényleg csak az kaphat diplomát, aki meg tudja fizetni, mivel rohadt kevés az államis hely..Na mindegy, hiszen úgyis mindegyikünkből csak diplomás utcaseprő lesz :D Na, szerdáig biztos nem lesz új bejegyzés, de utána újságolok :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése