2011. július 1., péntek
Torna
Hm, mostanában nem történik sok minden velem, a nyaraim általában a punnyadásról szólnak. De tegnap este elmentem tornázni. Fél 7-től 8-ig tartott és Anettel együtt mentünk, ő rendszeresen jár oda, tőle tudtam meg ezt a lehetőséget. A tornát Rubint Réka szokta tartani, és nagyon kemény volt, 90 perc FOLYAMATOS mozgás. :D Nem volt pihi, bár én magamnak néha engedélyeztem pár másodpercet, amíg ittam. xD Legközelebb elrángatok magammal valakit esküszöm. :D Hazaérve hulla voltam, bár olyan jólesően fáradtam ki. A baj csak az volt, hogy el kezdett fájni a fejem, aztán belaktam, nem is olyan sokat, mégis hányingerem lett tőle, így már 10kor bealudtam. Mondjuk ez nem hátrány, így mikor reggel fél 8kor magamhoz tértem, teljesen kipihent voltam. :D Lehet ezt kéne alkalmaznom suli időben is. xD Ezt leszámtva (meg azt, hogy közben majd meghaltam) tetszett a torna, és el fogok még menni, főleg így Balcsi előtt. :D Mondjuk ma mikor felkeltem..azt hittem összeesek ahogy felkeltem az ágyból, a lábaim alig tartanak meg, remegnek és folyton ki akarnak bicsaklani alólam, de kibírom. xD Valamit valamiért..legalább lesz mire panaszkodni és legaláb nem lustulom el a nyarat. :D Tényleg, szerdán elmentünk étterembe vacsizni tesóm és apán névnapja alkalmából, meg szüleim 30. házassági évfordulójának alkalmából (tehát csak én nem ünnepeltem semmit xD). Mondjuk vicces volt, első hely ahová mentünk, nah azt inkább otthagytuk, egy putri volt, így átmentünk máshova, nem volt egy nagy cucc, de már ott maradtunk, és ettünk fincsi kajákat, a hangulat is jó volt. :) Apu meglepte anyut egy velencei úttal (mármint Olaszországban), de csak 3 napos buszos út lesz. Fú már nagyon várom a Balatont, folyton tervezgetek, de még olyan messze van. :D Előtte még Szloviba is kimegyünk, bár azt kevésbé várom. xD Ma nem valószínű, hogy történik velem bármi izgi, úgyhogy ennyit mára. :D
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése